www.sudzibas.lv Turkebab Godigie uznemeji bloke un dzes nevelamus komentarus

Turkebab - Godigie uznemeji bloke un dzes nevelamus komentarus

Kamer notiek ta visa jezga ap saindesanos Positivusa, esmu paverojusi Turkebab FB kontu. Jebkurs "nepatikams" (kaut ari patiess komentars) uzreiz tika dzests no administracijas puses.
Vaditaji nemaz necentas atvainoties vai paskaidrot situaciju katram konkrtei(kaut IKVIENS, kas nes jums naudu ir pelnijis cienu), bet uzreiz bloke. Ta ir diezgan liela neciena pret klientiem.
Toties vini nezelo laiku 10 reizes atkartot vienu un to pasu - slimo skaits ir mazs, mes neesam vainigi. Cik man zinams - skaitlis nav mazs, bet ne visi versusies pec palidzibas. Plus tie relizes teksti ir diezgan neprofesionali sastaditi - ar domu iezelinat, uzbruk instancem, konkurentiem. Fuj!
Un nevajag no PVD taisit raganas. Vinas dara savu darbu, un jus dariet! Cilveka dziviba nav nekads joks!

P.S. ak, ja sava dzestaja komentara es piemineju aizdomigi lielus zaudejumus pec 2 gadu darbibas, kaut ka neiet kopa ar lielaka edinataja statusu...

V

I Ieva.b 30.07.2012

Kārtējā gudrīte kam nav ko darīt, ka tikai savu negatīvo žļurgu gāst :D Tev tiešām nav nekā labāka ko darīt kā dir..ties pa internetu?

V vika.b 31.07.2012

Ieva - tev gan smuka valodina :) Tev tiesam nav neka labaka ko darit, ka lasit manus komentarus un "gāst"(vai dies, kas pa gramatiku) savu negativu?
Si ir sudzibu lapa, iegaume to!
Vai tu ari esi minetas iestades darbiniece? Nabadzite, man tesvis zhel...