www.sudzibas.lv Turkebab Attieksme var iznīcināt visu pozitīvo

Turkebab - Attieksme var iznīcināt visu pozitīvo

Agrāk ļoti bieži gāju uz Turkebabu Vecrīgā, bet līdz ar jaunā Turkebaba atvēršanos vairs neiegriežos ne vienā, ne otrā.
Vecrīgā bija foršs personāls, vismaz pirmajos mēnešos pēc atvēršanas-smaidīgi un pozitīvi jaunieši (tieši puiši), bet vēlāk parādījās daudz meitenes, kas ne kebabus māk īsti taisīt, ne arī apkalpot laipni. Viena it īpaši iespiedusies atmiņā-tumšmataina jaunkundzīte.
Es ļoti nopriecājos, kad atvērās jaunā vieta-tuvāk mājām, tuvāk sirdij, BET liels bija mans pārsteigums, biju vīlusies un stipri apbēdināta, ka aiz letes stāvēja tā pati tumšmatainā, nelaipnā meitene. Kā esmu novērojusi, viņa abās vietās stāv tikai pie kases, kaut gan viņas patiesā vieta būtu kaut kur aiz durvīm-tālu prom no šīs iestādes! Nesaprotu, ar kuru galu vadība domā, pieņemot darbā tādus cilvēkus.Viennozīmīgi ne ar to īsto...Pateicoties šim vienam cilvēkam ne es, ne mani draugu, kolēģi, radi, paziņas uz turieni NEKAD netiks vesti. Kā izrādās, es neesmu vienīgā, kurai sanākusi saskarsme ar šo (nesen, Brīvības ielas Turkebabā pasūtot plati, ievēroju, ka šī tumšmate uzpeldēja no nekurienes, bet nebija darba formā, laikam ielīdusi dziļi priekšniecībai kaut kur, un tikusi kādā augstākā amatā. Fuj priekšniecībai!
Lai nu kā-veiksmi JUMS! Tomēr arī esat zaudējuši vienu tiešām lielu kababmīļotāju...Diemžēl...

X

R Raivis 18.12.2010

njā, pēdējā laikā vairs nav tās kvalitātes kāda bija sākumā. Viss iet uz leju gan kvalitātes ziņā, gan darbinieku ziņā.

K Kris 02.01.2011

Nu ko juus te cepaties, ja ejat uz turieni iekost kebabu tad to arii darat nevis piekasaties darbiniekiem laikam buusiet ar viesnicu sajaukushi ne :))
Jasaka ka vinjiem ir ljooti maza produktu izvele un diezvai shie ilgi tirguu noturesies, Turks laikam joprojaam gruuzj uznjemumaa savu pikji neko pagaidaam nepelnot.
Man pasham ir FastFood uznjemumi ar 6x lielaku produktu klaastu bet shie tieshaam nerulle :)
Laikam lieniite driiz buus vilusies savaa turku princii :))

D Dace 10.02.2011

Par darbiniekiem maz ko varu teikt, jo nepieveršu viņiem uzmanību, bet par kebabu jāsaka, ka esmu vīlusies. Pirmām kārtām tā mērce, lai kāda arī būtu, bija par daudz, tik daudz, ka visa maize izjuka rokās un viss, kas bija iekšā, vēlās ārā... :( Tas vēl nebūt nav viss. Gaļa bija melni kraukšķiga, cieta, ka bija sajūta, ka ēdu ogli.Nedomāju, ka tādai tai bija jābūt. Nekad nebiju to balto kefīveidīgo dzērienu dzērusi, bet pagaršoju un sapratu, ka vairāk nedzeršu-gaŗšoja kā skābs kefīrs ar sāli. Lai nu ko, bet nu svaigu piena produktu garšu es māku atšķirt.

M mira 18.03.2011

To Kris. Tas protams ir interesants viedoklis, bet aplami metaties ar vardiem visi var, vai tev ir kadi pieradijumi teiktajam iznemot tavu čuju?

E Edgars 10.04.2011

Esmu apstaigajis visas kebaba estuves Riga, bet Turkebab manuprat ir vislabakais!
man jau liekas ka te vairak skaugju runaa.. Katram protams savs viedoklis, bet stradajoshie darbinieki vienmer uznem ka savas majas-smaidigi, liekas ka ar dzivi apmierinati. Dievinu Ayranu, Dace, tadam tam ayranam ari jabut, tas ir gaumes jautajums.
Varu pielidzinat Vacijas kebabiem, jo galjas daudz un ta Jogurta kiploku merce reali rulleee.
nee, man baigi patik.

M mini kebabs 15.06.2011

Te toč laikam visi Turkebaba konkurenti sākuši rakstīt lai nomelnotu šo iestādi :D
Par mazo melnmataino meiteni piekrītu, baigi riebīga, labi ka viņa strādā tikai vecrīgā.
Turkebab expres mariajs ielā 2A rullē pats labākais un darbinieki arī laipni un forši.
Turās.

N Nadiya 05.01.2012

Man gan Turkebab ir visgarsigakais kas ir Riga. Biju gan vecriga(tur loti plasa izvele daudz ka) gan atri skrejot garam Marijas iela. Visur iegarsosjas. Gala ir laba, mix kebab ar jogurta merci rulle :) Vel man patik ka var pasutit bez sipoliem! Loti ceru ka ari sogad Turkebab bus labakais no visiem!

B balrog1987 31.05.2012

Es uzskatu ka Turkebab ir labākais ko piedāvā Rīgā no Kebabu fast-foodiem.Labs un atsaucīgs personāls, ļoti labs darba laiks, un protams pati produkcija vēl nevienu reizi nav likusi vilties.Vienīgais to mūziku varētu nedaudz nogriezt klusāk, savādāk dažbrīd nav iespējams parunāt, un "Turku tēja" protams ir visai smieklīgs piedāvajums, jo garšo pēc vāji atšķaidītas lipton tējas paciņas, bet neņemot šīs divas lietas - visu cieņu, turpināšu tur staigāt un citiem ar ieteikšu.