Tūrisma firma " Mārītes" - Ceļojuma laiks

Neiesaku nevienam uzķerties uz lētākiem iepriekšējiem maksājumiem firmā " Mārītes" no Liepājas.
Tas var beigties ar to, ka Jūs maksājat par ekskursiju vasaras gadalaikā( samaksāts jau gandrīz gadu iepriekš), bet, kad pienāks ekskursijas laiks, tad Jums paziņos, ka ekskursija vasaras karstuma dēļ pārcelta uz rudeni. Kas cits atlika, lai nezaudētu iemaksāto naudu, nācās piekrist. Pēc tam, gan uzzināju, ka firma pārāk daudziem bija sasolījusi lētu ceļojumu uz Itāliju.Viena grupa ar sev vēlamākiem klientiem gan brauca ceļojumā paredzētajā laikā.Firma netika galā un ne tik pazīstamiem klientiem pārcēla ceļojumu uz rudeni.Esmu vīlies un šo firmu neiesaku izmantot.

Va

Po pols 17.06.2013

Es gan braukšu vel ar Mārītēm. Biju divos ceļojumos un viss bija super. Galvenais pozitīvi noskaņoties braucienam. Uz Norvēģiju braucot arī biju šokā, ka braucām ar 15 vietīgo busu, toties bijām braukuši pa tādām vietām, kur lielais nevarētu pabraukt. Un kompānija bija maza un draudzīga. Ļoti patika. Tūrisma bizness nav tik viegls, apsēžaties paši tajā krēslā un mēģiniet izdabāt klientam pa lētām cenām, super apkalpošanu. Ar jaunu autobusu ir ļoti dārga braukšana. un garantijas ari nav nekādas.

Si Silvija Geguste 29.02.2016

Ir arī veci autobusi bez kondicioniera,tas saucas ,ka tik nauda nāk!

Gu Gunta Freimane 06.04.2016

Braucām ar '"Mārītēm" pirmo reizi,bet šķiet pēdējo.Iekāpjot autobusā mūsu vietas bija aizņemtas.Gide apsēdināja pašā priekšā kā būrī,kur diviem cilvēkiem ne rokas pakustināt ne kājas izstiept.Gribējām jau Saldū kāpt ārā,mūsu vietās sēdēja viņas paziņas.Maršruts bija Liepāja-Rīga.

Ielādēt vai vilkt failus šeit