Tūrisma firma " Mārītes" - Ceļojuma laiks

Neiesaku nevienam uzķerties uz lētākiem iepriekšējiem maksājumiem firmā " Mārītes" no Liepājas.
Tas var beigties ar to, ka Jūs maksājat par ekskursiju vasaras gadalaikā( samaksāts jau gandrīz gadu iepriekš), bet, kad pienāks ekskursijas laiks, tad Jums paziņos, ka ekskursija vasaras karstuma dēļ pārcelta uz rudeni. Kas cits atlika, lai nezaudētu iemaksāto naudu, nācās piekrist. Pēc tam, gan uzzināju, ka firma pārāk daudziem bija sasolījusi lētu ceļojumu uz Itāliju.Viena grupa ar sev vēlamākiem klientiem gan brauca ceļojumā paredzētajā laikā.Firma netika galā un ne tik pazīstamiem klientiem pārcēla ceļojumu uz rudeni.Esmu vīlies un šo firmu neiesaku izmantot.

V

P pols 17.06.2013

Es gan braukšu vel ar Mārītēm. Biju divos ceļojumos un viss bija super. Galvenais pozitīvi noskaņoties braucienam. Uz Norvēģiju braucot arī biju šokā, ka braucām ar 15 vietīgo busu, toties bijām braukuši pa tādām vietām, kur lielais nevarētu pabraukt. Un kompānija bija maza un draudzīga. Ļoti patika. Tūrisma bizness nav tik viegls, apsēžaties paši tajā krēslā un mēģiniet izdabāt klientam pa lētām cenām, super apkalpošanu. Ar jaunu autobusu ir ļoti dārga braukšana. un garantijas ari nav nekādas.

S Silvija Geguste 29.02.2016

Ir arī veci autobusi bez kondicioniera,tas saucas ,ka tik nauda nāk!

Z Zenta Lavrinoviča 30.07.2019

Arī manā ceļojumā uz Poliju bija vecs, netīrs autobuss. No solītā komfortablā autobusa ar karsto ūdeni, kafiju un tēju nebija pilnīgi nekā. Autobusu verētu nosaukt par vēsturisku relikviju. Krēsliem rokturi bija salauzti, viens otrs bija palicis slīpā pozīcijā un dūrās plecā, kondicionieris nestrādāja. Atkritumiem maisiņu nebija. Attaisot uz priekšējā krēsla esošo atkritumu konteineri, tajā bija vecas sapuvušas ābolu serdes, papīrīši un košļenes.
Kā pozitīvo varu minēt izcilo šoferīti Aigaru, kurš centās situāciju glābt kā vien varēja un zinošo, kolosālo gidu Jāni. Viņiem lielais PALDIES par burvīgo ceļojumu.

D Dezizzi 23.07.2020

Cienītā k-dze, k-ngs!

Lūdzu, visi, kas ir neapmierināti ar tūrisma firmas "Mārīte" pakalpojumiem - zvaniet man 29881886 !

G Gunta Freimane 06.04.2016

Braucām ar '"Mārītēm" pirmo reizi,bet šķiet pēdējo.Iekāpjot autobusā mūsu vietas bija aizņemtas.Gide apsēdināja pašā priekšā kā būrī,kur diviem cilvēkiem ne rokas pakustināt ne kājas izstiept.Gribējām jau Saldū kāpt ārā,mūsu vietās sēdēja viņas paziņas.Maršruts bija Liepāja-Rīga.

S Sandrux 10.09.2018

Vienreizēja gide mums patrāpījās,, pēdiņās. Uz kuģīša staigāja tikai pie tiem apjautāties ka patīk ceļojums, kuriem uz galda bija alkahols, māja braucot darīja to pašu, staigāja pa autobusu līdz bija tā apreibusi ka sāka stāstīt par sevi privāti... vārds šai gidei Santa.Esot vienā pilsētā viņa vispār pameta grupu, pati aizgāja. Visu informāciju nolasīja no papīra...

A Ainārs Caune 04.07.2019

Ak Dievs, kādas muļķības kāds atļaujas rakstīt anonīmi un vēl ar tik daudz kļūdām!
Lai rastu skaidrību, mazliet papētīju vecus papīrus un atklāju dažus interesantus faktus.
1.Pēc sūdzības satura un kuģīša brauciena pieminēšanas var nojaust, ka runa ir par ceļojumu uz Horvātiju. Šajos braucienos tiešām vietējie sadarbības partneri piedāvā maltīti ar vīnu, kas tiek pasniegta uz pilnīgi visiem galdiņiem.
2. Mūsu uzņēmumā patiešām ir gide Santa. Tas nav pārāk liels noslēpums un viegli pieejams fakts. Viņa brauc uz Horvātiju jau vairāk kā 20 gadus, kad latvieši tikai sāka apgūt šo zemi. Pirms tam ir rakstījusi par Horvātiju bakalaura darbu universitātē un ir viena no labākajām Horvātijas gidēm Latvijā. Tāpēc no lapiņas viņai tur nav jālasa nekas.
3. Diemžēl tā ir sagadījies, ka 2018. gadā, kad rakstīta sūdzība, viņa ne reizi nevadīja ekskursijas uz Horvātiju. Arī citu tāda veida ceļojumu viņai nebija.
4. Sūdzības rakstīšanas brīdī mūsu uzņēmumam patiešām bija brauciens uz Horvātiju, bet tajā bija cita gide un 10.09.2018, vēlu vakarā grupa tikai ieradās galapunktā un visi pilsētu apmeklējumi un kuģīša brauciens varēja notikt jau pēc sūdzības uzrakstīsanas.
Tā lūk, Sandrux! Meli un pilnīga izgāšanās.
Tūrisma birojs "Mārītes"

A Ainārs Caune 03.07.2019

Tūrisma birojs ''Mārītes"

A Ainārs Caune 04.07.2019

4. Sūdzības rakstīšanas brīdī mūsu uzņēmumam patiešām bija brauciens uz Horvātiju,bet tajā bija cita gide un 10.09.2018, vēlu vakarā grupa tikai ieradās galapunktā un visi pilsētu apmeklējumi un kuģiša brauciens varēja notikt jau pēc sūdzības uzrakstīsanas.
Tā lūk, Sandrux! Meli un pilnīga izgāšanās.
Tūrisma birojs "Mārītes"