www.sudzibas.lv Turība Studenti nav pirmā vietā un grafiks netiek kārtīgi saorganizēts.

Turība - Studenti nav pirmā vietā un grafiks netiek kārtīgi saorganizēts.

Universitāte Turība ļoti grozās ap naudu, viss papildus ir jāmaksā. Pasniedzēji daudzi nav pretī nākoši. Mana problēma nav tajā ka universitāte ir slikta bet tajā ka netiek uzklausīti studenti. Mācos dienas grupā un kad iestājos nebiju domājis ka dienas grupa skaitās no 14:00 līdz 19:45. Šādi grafiki tiek izlikti jo pasniedzējiem šis nav daudziem vienīgais darbs un ir vajadzība saskaņot grafikus pēc viņu vēlmēm. Dažas dienas ir piebāzts ar lekcijām dažas ir tikai 1 lekcija. Daudziem studentiem nākas pašiem pelnīt naudu lai izglītots un esmu runājis ar saviem vienaudžiem kuri visi ir teikusi par to ka ļoti grūti apvienot ar darbu šo grafiku. Nejau katru dienu ir viens grafiks vai katru nedēļu. Šis grafiks mainās visu laiku. Starp lekcijām ir brīvas lekcijas kur jāgaida 1h 30min. Ja Turība varētu salikt grafiku kurš ir bez brīvstundam un kur katru dienu sākas un beidzas vienā laikā būtu perfekti. Došu piemēru, vienu dienu nedēļa man ir viena 35 minūšu lekcija kas sākas 17:30 un beidzas 18:45 vai tiešām to lekciju nevarēja pievienot citai dienai un iedot to dienu brīvu. Studentiem nebūtu jācieš no tā ka lektori nevar pa dienu atnākt un tāpēc visiem 100 studentiem vakaros jānāk uz vienu lekciju ja viņi ir pieteikušies uz dienas grupu. Paldies.

07.01.2019

really? 08.01.2019

Paraudi spilvenaa! Katram ir savas individualas veelmes un domas par to,ka butu labaak,bet katram tacu nevar izdabaat! Tada ir dziive,saac pierast!

S StudentsLV 09.01.2019

Oho atradis viens kas tūlīt visiem stāstīs par dzīvi, daudz esi izdarījis ar savu?

V VilnisBanga 08.01.2019

Es teikšu, ka šī sūdzība ir diezgan bezjēdzīga, jo neviens tevi nespiež tur mācīties. Līdzīgi būtu sūdzēties par to, ka mūsu jūra nav caurspīdīga, jo tev tas nepatīk. Šāds grafiks jau noteikti ir tāpēc, ka ir jāpielāgojas vairumam.

S StudentsLV 09.01.2019

Es teiktu ka studenti ir vairums vai tad ne?

V VilnisBanga 11.01.2019

Es teiktu, ka pasniedzējs nevar atrasties divās vietās vienlaicīgi. Ne ? Studenti šajā gadījumā nav noteicošais, jo lielākā daļa pielāgosies, bet, ja nav pasniedzēja, tad nav arī lekciju. Pie tam tu pēkšņi izdomāsi, ka negribi vairs mācīties un visa sistēmas pielāgošana pie tevis būs bezjēdzīga.