Tukuma Slimnīca - Attieksme

Bija jau dzirdēts par šo Tukuma "slimnīcu", bet nedomāju, ka TUR strādā ne cilvēki. Kāda attieksme uzņemšanā!!! Pret pacientu tuviniekiem vienkārši briesmīga attieksme! Lūdzu strādājošais personāls, vadība, izvērtējiet vai šie cilvēki atrodas savā vietā ! Uzskatu, slimnīcas personālam, ārstam, ir jābūt MAKSIMĀLI iejūtīgiem, saprotošiem, skaidri paskaidrojošiem cilvēkiem, kas par marazmu notiek Tukuma slimnīcā !!!??? Kur ir palikusi cilvēcība? Gan ārsti, gan medicīnas darbinieki neaizmirstiet kādu zvērestu esat devuši pirms uzsākāt savu darbu!!! LŪDZU nekad neievietojiet savus tuviniekus, draugus vai paši nenonākat līdz šai briesmīgai vietai, lai cik tas maksātu izvēlaties citu slimnīcu!!! Tas ir vājprāts.

L Latviete35 20.07.2015

Viktors Debilovs kāpēc gan man būtu jābrauc kaut kur citur, ja esmu šeit dziimusi un augusi???? Es gribu ārstēties šeit pat, bet ar normālu attieksmi! ;) Kāds sakars tur Īrijai vēl Lielbritānijai? :D

Latviešu tautas 21.07.2015

A kāpēc tad mani sūtā uz Krieviju ja es esmu dzimis Latvijā un augusi tepat?

Latviešu tautas 21.07.2015

Tu esi ES pilsone!

L Latviete35 21.07.2015

Man nav ne jausmas kāpēc Tevi sūtāāāā uz Krieviju... Ja ārstēšanu nav iespējams veikt Latvijā, tad protams sūta citur, bet šoreiz es nerunāju par ārstēšanu, bet par attieksmi. Nejauc divas dažādas lietas!

L lamija1 14.09.2015

Tā ir tikai uzņemšana, bet varbūt Jums nebija tā laime Tukuma ķirurgus redzēt, kuri staigā ar karaļa troni galvā.Piekrītu attieksme drausmīga, ārstēšana pavirša.Labāk pa gabalu no tādiem.

A Armands Ezeriņš 21.12.2020
Slikta attieksme pret slimajiem!

Ļoti slikta attieksme pret saslimušajiem!

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021