www.sudzibas.lv Trodeks Ремонт

Trodeks - Ремонт

Гарантийная Nokia заглючила с зарядкой.
При подключении к зарядке, показывала заряд, но аккумулятор фактически не заряжался.
Батареи было две, знакомому одну батарею отдавал на зарядку, второй пользовался, неделю помыкался так и вспомнил о гарантии. Отнёс по гарантии в тц Solo.
Позвонили, случай не гарантийный, типо влага попала, ремонт 74 лата - отказался.
Через неделю вернули, ... но телефон больше не включается вообще!!!
Вот такой ремонт, сдал телефон в рабочем состоянии, кроме зарядки проблем не было, вернули полностью не рабочий телефон. Большое спасибо, уроды.
И не надо говорить, о том, что Trodeks, сам не ремонтирует телефоны, меня как конечного пользователя это абсолютно не интересует. Негатив адресован именно продавцу.

B

Smile900 01.04.2013

Kad telefonā iekļūst mitrums, tas kādu laiku vēl var darboties pilnvērtīgi. Šajā gadījumā pirmā pazuda iespēja telefonu uzlādēt. Tad vispār pārstāja ieslēgties. Korozija progresē, nevajag grāpstīt telefonu ar slapjām rokām vai tamlīdzīgi, tā tomēr ir sarežģīta elektroniska ierīce. Trodeks servisam ir galēji neizdevīgi atteikt patērētājam garantijas remontu, jo tad arī viņi paši nesaņem remonta kompensācijas naudu no telefona ražotāja. (Pinībā procesu ilgi stāstīt, kautkur to jau esmu aprakstījis).
Mans ieteikums - ja jau tik ļoti gribas nomelnot kādu, iepriekš papēti savas problēmas cēloni un potenciālā "brāķdara" motivāciju izdarīt darbu labi vai slikti. Varbūt jautājums atkritīs pats.