Vertebralogs Marija Ose - Slikta apkalpošana

Neuzklausa pacientu, visu laiku raksta papīrus ģimenes ārstei, nepaskaidro kā pareizi lietot zāles, saka, ka visu pie ģimenes ārstes, bet tur zāļu lietošana nav uzrakstīta. Izdzina ārā, sakot , ka viņai jāpieņem nākošais pacients. ļoti aizņemta un nevaļīga. Tā arī atnācu uz māju ar sāpošu muguru neko neuzzinot par ārstēšanu. Velti izmests laiks un nauda. Brīdinu pārējos ,kam problēmas ar muguru pie šīs, ārstes nepierakstīties. Praktiski Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas poliklīnikā pierakstīties pie labiem ārstiem nav iespējams. Mani par to brīdināja, bet es neticēju, ka var būt tik neatsaucīga daktere kā Marija Ose.

I

donna b 28.07.2016

Varbut vertebrologs?

I Ilutal 09.10.2016

Pirmkārt, vertebrologs.
Otrkārt, tieši pretēja pieredze ar dakteri Mariju Osi. Ļoti zinoša, kompetenta ārste, lietišķi aprunājas un precīzi izstāsta par zāļu lietošanu/nepieciešamo terapiju.
Tas, ka Jūs "izdzina" - droši vien gribējāt runāties stundām. Taču tik augsta līmeņa speciālistiem ir arī citi pacienti, kuri gaida rindā. Vai zinājāt, ka vizītes ilgums ir ierobežots?
Un Jūsu vispārinājums "Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīcas poliklīnikā pie labiem ārstiem pierakstīties nav iespējams" ir stipri pārspīlēts un norāda, ka Jūsu kritiku nevar uztvert nopietni.

I indue 15.12.2016

Superīga daktere. Pēc operācijas vairākas reizes dienā nāca pie manis,interesējās par pašsajūtu .
Citiem"kolēģiem"tā neveicās ar ārstējošiem ārstiem-divās dienās reizi.Marija ir super!

S saniib 27.11.2017

Griezos pie ārstes Marijas Oses traumpunktā ARSā. It kā laipna,bet ...uzmeta paviršu skatienu celim,kaut ko nesaistīti runāja,runāja...Tad paziņoja,ka saites varot sāpēt vēl vairākus mēnešus,un rentgenu nevajag,un MR arī nevajag,jo esot nepatīkama procedūra :D :D :D. Tomēr nosūtījumu iedeva,ar komentāru,ja nepaliek labāk pēc 5-7 dienām(trauma bija jau 3 dienas iepriekš),lai uztaisot.Pilnīgi bezjēdzīgi izmesta nauda par konsultāciju,un sevis mocīšana,kamēr nokļuvu līdz traumpunktam,pēc sāpēs negulētas nakts. Man bija ĻOTI stipras sāpes (jā...neesmu no tiem,kas raud,vai skaļi vaimanā),celis praktiski nekustīgs.Paveicās, ARS MR reģistratūrā ļoti atsaucīgi cilvēki,uztaisīja MR uzreiz,pēc 2ām dienām tiku pie dr.I.Ļu (profesionāli,lietišķi,konkrēti)-operācija. Bet daktere M.Ose traumpunktā,diemžēl,izturējās tā,it kā es pastaigājoties pa parku,izdomāju ienākt papļāpāt...pat īsti neapskatoties,nepakustinot traumeto celi.