www.sudzibas.lv Transcom nestradajat tur

Transcom - nestradajat tur

Nestradajat shaja firma morali draz lauka jastrada ka sunim, bonusu vieta sola 50ls menesi sanem tikai 20 itka var stradat pec grfika bet grafiks vienmer ir savadaks neka tu velies a un vel firma parkapj noteikumus un atlaida nesen nvalidi, ko ta nedriksteja darit...mja algu sola ap 300 400ls bet sanak ap 250:((

J

M marite 02.09.2008

haa :D es no turienes aizmuku pec 2 dienu darba! tie eksameni ir nereali forshi :D
Solija tur nereaali protams, busi parbagaata utt :D
Nu nekas, mani nepaspeja ipashi tur sazombeet :D

S Santa 12.09.2008

bet vai tas cilveks invalids ir padomajis, kapec vinu atlaida..., jo ta pat jau vien nekad neatlaiz...viela pardomam kadam!!!

S Sanita 19.09.2008

nu ja, par grafiku es jums piekrītu, ka Grafiks ir kā ir.. man arī kaitina.. es pati cīnijos lai varētu apvienot mācības ar skolu...

K Kellija 29.10.2008

Transcom rullē! :) Darbs tur bija visīstākais ārprāts, kad aizgāju prom, morāli jutos kā riktīgs grausts. Par to grafiku un bonusiem piekrītu 100 %

A Alina 29.05.2009

Es gan nepiekrītu. Jo, ja tu vēlies kaut ko nopelnīt, tad arī strādāsi, un ja nē, tad ej strādāt pērnavas ielā, tur viegli un ātri var nopelnīt daudz vairāk nekā Transcomā. Kādu algu solīja, tāda arī ir. Man, piemēram, par 160 stundām ir ne mazāk ka 350ls/men. Un es uzskatu, ka tagad, kad ir tāda situācija valstī, arī 350ls ir nauda. Vai tad nē???

G Gunita 29.05.2009

Ne velti kad skatos sludinajums ss.lv vinji vienmer mekle darbiniekus :D

S sniper 16.06.2009

un kur man versties? godigi stradaju TWWL kadu pusgadu.. pa to laiku ne reizi nesanemu vairak par 230 Ls. kaut gan - 160 stundas man bija vienmer.
sakuma solija pirmajos 3 menesos bus 350 uz rokam noteikti, pec tam vairak.
1.menesis - 199 taja papira, ko man iedeva (konta parskata - 179) vai dabusu tos 20 Ls?

nerunaju jau par briesmigo attieksmi no dazu TL puses...
grafiks... ooooo... neatbilst velmem.. tev jamacas no 10.30 LU, bet tev visu nedelu ieliek no 9 lidz 17.30 mainu.

labi ka man tagad ir iespeja stradat cita call-center.. par 3x lielako samaksu

D darbinieks 27.06.2009

tāds iespaids, ka raksta tie slinkie studentiņi, kuri grib lielas algas par vieglu darbu...kāpēc citi pelna kā bij solīts? bet jums nekā?

izskatās te dažs labs vēl nezi, ko nozīmē strādāt kā sunim...jums sīkaļas vēl viss priekšā...bet uzņēmuma vietā ieteiktu tādus nīdējus neņemt, kuriem ir viss ir slikti, gan grafiki, gan attieksme, gan vide...tādam studentam vispār jāsaka paldies, jo drīz jums maz iespējas būs kur tik viegli iekārtoties darbā.

P psik 22.11.2010

Transcom nav darba vieta. Tas ir pārejas posms dzīvē. Un tikai krīzes laikā. Stresa pilns bezdarbnieka pabalsts.

Ar tādu spiedienu uz darbiniekiem ilglaicīgas veiksmīgas darba attiecības nemaz nevar veidoties. Cilvēki, kas apgalvo, ka TWWL ir normāla darba vieta vai nu strādā vadībā vai māna sevi, jo nezina kas ir normālas darba attiecības.

Neatceros nevienu bēdīgu seju pēdējā darba dienā Transcom.

P pepija13 21.01.2013

Es strādāju 2. mēnesi un man patīk. Sesijas dēļ savu grafiku esmu izgrozījusi līdz nepazīšanai, es pat brīnos, ka tiešā vadība var būt tik pretīmnākoša. Alga, protams, sākumā nav liela - man par pusslodzīti 150Ls sanāca, bet tas tomēr ir vērtīgāk, nekā nedarīt neko. Tev krājas pieredze, tu apgūsti jaunas prasmes. Viss uz labu! un es redzēju arī dažas skumjas sejas pēdējā dienā.

Visvairāk man patīk, kā rūpējas par darbiniekiem. Kolektīvs ir riktīgi jautrs un draudzīgs, kafijas automāts neticami lēts, piektdienās un svētkos dala našķus. Prieks iet uz darbu! ;) Tā kā iepriekšējā vasarā es pastrādāju gaterī savā ciemā, tad teikšu, ka transcom ir kūrorts. :p

L Lelle Bez Matiem 21.01.2013

he, tie pozitīvie komentāri visi ir no sērijas "man citur ir bijis vēl sūdīgāk, tapēc šī sūdīgā darbavieta man liekas forša" .
secinājums - laba darbavieta tiem, kas iepriekš strādajuši visādus melnos darbus, vai arī tiem, kurus citur neņem! neesmu tur strādājusi, ceru ka nekad nenāksies to darīt .