www.sudzibas.lv Tornike Kavtaradze Pedofils izvarotājs

Tornike Kavtaradze - Pedofils izvarotājs

Tornike Kavtaradze attēlā redzamais cilvēks. Vakar uzbruka Mežaparkā mazai 12gadus jaunai meitenei izvaroja viņu un pameta notikuma vietu cilvēks ir izvarojis vairākas mazas meitenes šo 2nedēļu laikā nesen atbrīvots no cietuma par izvarošanu un atkal sācis izvarot mazas meitenes bērnus un uzbrūk visur kur vien var tumsā un gaišā dienas laikā izvaro bērnus. uzmanieties no šī izvarotāja kurš maija beigās atbrīvots no cietuma par izvarošanu

N namnamnam0 29.06.2015

Cik var dirst? Jums neapnīk? Pazīstu šo cilvēku, nekāds izvarotājs, krāpnieks viņš nav. Šis ir viens liels blefs un kāds viņam cenšas ieriebt. Atbrīvots no cietuma? āksties? Vēl nesen es ar šo cilvēku komunicēju, foršs, sakarīgs čalis ar lielisku humora izjūtu. Visus šos blefa rakstītājus vajag vienreiz paņemt pie dziesmas. Skaust nav labi. Pārstājiet vienreiz dzīt visu šo murgu! Ceru, ka jums labi zināms, kas draud par neslavas celšanu masu medijos, jā, cietumsods. Un ja Tornike aizies uz policiju, tad hana jums būs, blefotāji.

A Aina Liepa 25.04.2016

ja nav krapnieks... kur mana nauda?:D

A Aina Liepa 25.04.2016

lai iet... :) ja nav krapnieks - tad kur mana nauda? :) lai skrien uz menteni ;) man ir gana daudz pieradijumu lai sis apdirstos pec tam :)

J Jana L. 22.09.2017

Ja viņš nav krāpnieks,tad esmu balerīna, lai sākumā parādus atdod, tad viņš krāpnieks nebūs. Bet vazāt aiz deguna trīs mēnešus nav labi.

L lunards 30.06.2015

es viņu nepazīstu un kāpēc, ja jau kāds redžeja kā viņš izvaro kādu nesauca policiju, bet noskatijās un ierakstīja sūdzību? Sviests kautkāds

A Aina Liepa 25.04.2016

uzmanieties no šī izvarotāja kurš maija beigās atbrīvots no cietuma par izvarošanu... cik zinu tagad ir aprilis :D

L Lauris Alksnis 21.10.2016

labs cilvēks viņš tik tiešām nav. Viņa raksti grupā satiecmani.lv pierāda Cilvēks ,kas citus tieši apmelo.

C Chelsea Miau 30.10.2016

Kārtējās muļķības :D

N noslepumainā 10.05.2017

vistīrākās muļķības! Tornikam ir ķermeņa deformācija, kā viņš varētu uzbrukt bērniem parkā? :D stulbi esat? invalīds? uzbrukt? :D