www.sudzibas.lv Topers Nekvalitatīvi remontdarbi

TOPERS - Nekvalitatīvi remontdarbi

Nodevu remontam savu Seliku. Stipri klaboši sitieni zem mašīnas, blakus pakaļējai riepai. Pēc trīs dienu remontdarbu veikšanas, saņēmu atpakaļ savu mašīnu tika apgalvots, ka sitienu cēlonis ir novērsts. Neesmu nobraucis vairāk par 20km un klabošā skaņa ir atsākusies. Otru lietu ko ievēroju, ir sajūta ka nav pareizi saregulēta savirze, jo pēc šī remonta ievēroju tādu īpatnību, ka iebraucot bedrē mašīnas aizmugure dīdās uz sāniem. Kaut kas tamlīdzīgs pirms tam nebija (braucu jau gadu ar šo māšīnu). Negribu viņiem pat zvanīt un dot iespēju labot, jo uzskatu, ka nevar dot labot muļķim arī otro reizi, ja ar pirmo jau nesataisīja. Uzskatu, ka samaksājot 160Ls, esmu izmetis naudu vējā.

M Mehāniķis 18.11.2010

Vecīt, tā Tu visus Rīgas servisus apbraukāsi, Kļūdās vissi, vēl jo vairāk ar Tavu japāņu miskasti, kurai normāli det. iegādāties ir problēmas, cita lieta kā no šās situācijas serviss iziet. Jautājums, pats nekad nekļūdies?

A antons 15.03.2011

Biju NĪCGALES IELĀ 10 . SERVISS tikko sāk darbu.Darbs kvalitatīvs. Augsta apkalpošanas kultūra.
Cenas ļoti pieņemamas.ESMU PRIECĪGS man tuvumā beidzot darbojas ""TOPERS""

S scandal616 13.04.2016

Sveiki visiem.
Nepatīkami sanāca purvciema Topers autoservisa,nesen biju mainīt riepas uz vasaras.
Virsū bija knapi pusziemu brauktas JAUNAS Humko riepas,cena ap 350eiro par visam četrām.
nomainot riepas,pēc kādām divam dienām konstatēju ka manu riepu vietā bagāžniekā atrodas pa visam citas,ja nebūtu vajadzība atbrīvot bagāžnieku no ziemenēm nezinu kad būtu piefiksējis ka esmu palicis bez savām riepām.
Manu vietā maisos atradās pavisam citas kaut kādas Ukraiņu ražojuma kas maksā ap 40eiro viena (neta atradu cenu) un arī diezgan nobrauktas.
Aizbraucu uz servisu,bet tur mani pataisa par muļķi ka tā nevarot būt ka es kaut ko jaucot.
Kā varu jaukt kaut ko ja pats vēl veikalā ziemenes izvēlējos.
Servisa darbiniekiem liku sazināties ar veikalu kur pirku,lai apstiprinātu manu teikto,jo veikala datubāze mans pirkums bija.
Bet pat to viņi nav izdarijuši.
stulba sajūta ka pataisa par muļķi.
Ja ir iespēja tajā servisā nerādaties.

L Latvietis parastais 26.03.2011

Nopietni, šis ir viens no mēslainākajiem servisiem, kur esmu bijis, nevar pateikt cik, kas maksās, remontē nenosakāmi ilgi.Saka, ka vajadzēs 1, 5 dienas, beigās viss ievelkas līdz 4 dienām, pēc tam vēl tevi izčakarē tehniskajā un tiem mēsliem viss vienalga, nespēj pat izrādīt ieinteresētību, ka salaiduši visu dirsā un noplēsuši no klienta naudu!!!
Visiem gadās kļūdīties, bet NE JAU VIENMĒR!!!
Nekādas kvalītātes servisam, nekādas kvalitātes attieksmei pret klientu!!!

S SILVIJA 19.04.2011

Man arī gadījās ĻOTI iekrist ar Toperi, neiesaku nevienam uz turieni braukt, attieksme...briesmīga, panākt kaut kādu kompromisu neiespējami, piedodiet, bet citā servisā viņu pieļautu kļūmi salaboja un vēl paskaidroja par iepriekšejo remontu, un bija stipri demokrātiska cena. Gribat ilgas nepatikšanas...izskaidrošanos un neko nepanākšanu, tad uz Toperi!

S scandal616 13.04.2016

Sveiki visiem.
Kā varu jaukt kaut ko ja pats vēl veikalā ziemenes izvēlējos.
Bet pat to viņi nav izdarijuši.
stulba sajūta ka pataisa par muļķi.
Ja ir iespēja tajā servisā nerādaties.