www.sudzibas.lv Top Shop top-shop mahinācija

Top-Shop.lv - top-shop mahinācija

Savā dzimšanas dienā saņēmu zvanu no top-shop.lv, sirsnīgi mani apsveica, nodomāju, kāds superīgs veikals, apsveic dz.d, bet tas bija tikai sākums, viņi, man kā jubilārei piedāvāja 50% atlaidi ja es iegādašos Dormeo spilvenus...tā viņi maksā 70Ls, bet man kā jubilārei 35Ls un vēl lidzi nāk 2 spilvendrānas...protams, ka es uzķēros uz šo piedāvājumu. Saņemot preci un salīdzinot to ar www.top-shop.lv piedāvāto klāstu, secināju, ka mani spilveni ir visiem pieejami pa 35Ls, jutos neforši...nu tā kā vīlusies, ka tādā veidā tiek pārdota prece. varēja vismaz 10% iedot alaidi, justos labāk...bet tagad viennozīmīgi manās acīs viņi savu reputāciju ir sabojājuši!!!
Neuzķrieties uz šī āķa!!!

K

T TOPShop otstoy 22.05.2013

Tik tiešām, jau atteicos no visa, ko piedāvaja, bet man tik zvana un zvana kaut kāda lose no Viņu kantora:)))

I Iveida 30.09.2013

ziniet, tas PEST Reject odu, mušu un peļu atbaidītājs nedarbojas kā solīts... :( cerēju, ka nu ja jau mušas ielido, tad lai nu ir, bet skatos un rudeni peles jau nāk uz māju un šiverējas man pa skapi ka nemetas... pofig tā, ka man divi tie štrunti iesprausti uz visu mazo māju... tā kā nav jēgas no tā :) atgriežamies pie mušpapīra un peļu slazdiem :)

M Maija2107 20.09.2019

Peļu līme uz kartona gabala un kāds gabaliņš ēsmas- kas var būt labāks par šo! Pat žurkas apiet vasarnīcu pa gabalu, lai arī kartona gabals tās noturēt nevar, taču pietiek ar norautu spalvu vienai, lai būtu mācība visam baram!

S sheites 01.10.2013

Mamma man un māsai uzdāvināja ''Multifunkcionāla ierīce ēdiena pagatavošanai REDMOND'' - katrs tas katls izmaksāja ~ 70Ls. Nu tik domājām, ka baigi sāksim gatavot, bet - ierīce nepagatavo produktus! Pirms jubilejas mēģināju izcept ābolu kūku - pēc stundas veru katlu vaļā, bet tur jēla mīkla! Apakšā nedaudz cepts, pārējais jēls! Māsa cepa omleti - apakša piedega, augšpuse jēla! Vārīja zupu - visi dārzeni izšķīda, sanāca putra. Nemaz nerunājot par to, ka latviešu valodas receptes nesakrīt ar krievu valodas receptēm - viena omlete jācep 20 min, otrā 60 min! Receptes arī pilnīgi atšķirīgas.
Vecmammas pieredze (kaut kad sen kko nopirka, un tagad tik terorizē viņu ar zvaniem un izkrāpj naudu ar ''akcijām''): Panna Dry Cooker - viss deg klāt, bez eļļas kaut ko uzcept nereāli. Produkti, kas pannas vidū - piedeg, gar malām - jēli (vai otrādi, īsti neatceros).
Matu griežamais bija kkāds, ar kuru izbrauc caur matiem un frizūra gatava (vīriešiem) - tas aparāts pat uz rokas matiņus negriezot nost!
Levina saite - arī pilnīgi nekādas jēgas.
Kosmodisk Classic - arī nedeva pilnīgi neko.

pasutija madraci, atnaca spilvens
visu saputroja galigi, kurs tad zin tagad, vai pasutija spilveni vai madraci ?
zinu ka tur labi tie DORMEO, bet par apkalposanu klusejam ...

V vaclavs 08.09.2016

Gribu izteikt pateicību,pārdevējai Natālijai,kura strādā, Top Shop, veikalā Jelgavā. Par pozitivu un profesionālo attieksmi .Prieks ieiet veikalā,kur strādā, tāda ipārdevēja..

R Rita 771 07.11.2018

Sveikini...dargie cilveki neuzkeraties uz vinu skaisto runasanu..nopirku pelu un kukainu atbaiditaju..neko vins neatbaida pilnigas mulkibas!