www.sudzibas.lv Top Shop Delimano Stone Legend panna – veidne cepšanai

Top Shop - Delimano Stone Legend panna – veidne cepšanai

Labdien! Tā kā reklamē Delimano Stone Legend pannu – veidni cepšanai, nolēmu to iegādāties! Atsauksmes mājas lapā tikai pozitīvas un tas vēl vairāk deva stimulu pannu dabūt arī sev. 3 dienu laikā panna bija klāt, no priecājos un steidzu izmēģināt, bet jau pirmajā reizē cepjot malto gaļu kā reklamēja bez taukvielām, pannas vidū piedeg, jo pannas vidus manāmi paceļas uz augšu kā sala ezera vidū! Sazinājos ar menedžeri, kura stāstīja, ka pannas pacēlums vidū jau ir, lai liekā eļļa notekot un ļoti uzsvēra, kā pannu nevar atgriezt, ja tā ir lietota!!! Bet kā, lai izmēģina un uzzin, vai atbilst reklamētajam, ja to nelieto??? Izlasīju mājas lapā visu informāciju par pannu, noskatījis tv shop reklāmu, bet nekur netika minēts, ka pannai ir pacēlums vidū!!! Kā jau reklāmā rādīts, arī es izmēģinājuma izcept olas, bet arī tās noteicēja uz malšm un piedeg.. izmēģināju izcept kā reklamēja biskvītu, bet to laikā nedabū, jo pie apakšas piecepies...izmēģināju izcept pankūkas, tas vienkārši nav iespējams, jo pankūkas notek un vidus piedeg, bet malas jēlas... Pie pirmās cepšanas cepeškrāsnī rokturiem iekšpusē parādījās plaisas! Tā ir tikai reklāma, bet prece neatbilst reklamētajam....un to nevar atgriezt, jo ir lietota!! Tā ir cilvēku mānīšana. Un ja vēl loģiski padomā, ka dāvanā dod 29 Euro vērtu smalcinātāju, cik tad patiesā vērtība ir šīm precēm??!

Un vēl runā, ka nav jēgas no reklāmām. Reklāma ir spēks. Diemžēl ļoti liela daļa , kuri ir uzķērušies uz Top Shop "revolucionārajiem" daiktiem, Tev pateiks, ka vienkārši reklāmā nav ielikts teksts "Nemēģiniet atkārtot mājās! Izpilda profesionāli aktieri." Visticamāk, lai izceptu to vienu nabaga pankūku, viņiem bija nepieciešamas 16 pannas un izdevās tikai ar 34. dubli. Vajag saprast - tas ir kino un tur viss ir iespējams.

J Jurita 12.05.2017

Sveicināti! Es nerakstu komentārus, taču šoreiz nespēju paiet garām. Nopirku šo pannu par Maximas uzlīmēm. Trakoti baidījos. Ļoti sliktas atsauksmes. Es tāda, kas visu grib pārbaudīt pati. Man mājās gāzes plīts. Teikšu tā - visu izdarīju kā instrukcijā. Uz lēnas uguns cepu vistas medaljonus, nekas ar pannu nenotika. Nekādu pretenziju. Strauju uguni neliku, tā rakstīts instrukcijā. Strap citu, uzkarsa nu ļoti ātri. Domāju, ka mūsu cilvēku dabā ir nelasīt intrukciju, tāpēc visas problēmas

B Britz 29.08.2018

Piekritu. Drankis pedejais.

R RitaBobkova 27.07.2021

Es arī iekritu uz šiem krāpējiem. Panna 1. cepšanas reizē saliecās kā balons un dancoja pa plīti, bekons piedega. Kārtējais ķīniešu mēsls.