www.sudzibas.lv TOP Partika bojati partikas produkti

TOP Partika - bojati partikas produkti

velejos iesniegt sudzibu par tukuma lauktehnikas veikalu ..top.. partika produkti ko vienmer iegadajos ir otra diena jau sabojajusi gan galas gan piena produkti vienmer veci. labrat veletos redzet kadu atbildi ka kkas tiek lietas laba darit un ta jau nav pirma reize kad iegadajos produktus un otra diena vairs nav edami

A amelijasss 08.02.2018
nekorekta uzvediba

liela iela 36n jelgava nepatikami ieiet veikala telpas kur maigojas un micas ar savu draugu un gramstas gar krutim un pretigi skatities.Un izskatas ka neko nerisinas un ta turpinas visu laiku maza auguma meitene varda viktorija.

A Arvids Šteinerts 11.03.2018
Kapec jus nopirkāt otto ja viņš bija labs un tur bija zemas cenas

Es negribu lai bunu tops es gribu lai būtu otto

E Evija 17.05.2018
Slikts serviss

Jāunās blondās kasieres attieksme pret pircējiem ir vienkārši briesmīga, pārdevēja nesveicinās, atlikumu nevis izdod, bet nomet! Tāda kasiere ir jāatlaiž, jo mūsdienās tik ļoti rupja izturēšanās nav pieļaujama.

Adelija 03.01.2019
Krāpšana,termiņu parlimešāna

Esiet uzmanīgi perkot produktus,tiek parlimēti termiņi!Jelgava,Dobeles šoseja(4 linīja)

I Ivars Kolds 10.02.2019
Nelaipna pārdevēja

Pārdeveja Sintija Smiltenes centra Top nelaipna un bravūriga pret pircējiem. Es protams saprotu algas mazas un tā...bet tā žults nav jāgāž uz pircējiem. Tādā veidā pat maizei nenopelnīs.

5 5va 10.04.2019
Slikts serviss

Apmeklejot sodien top, veikalu balozos purva iela1. Kase nerunaja valsts valoda. Bij no lasieres tik krievu frazes. Un pajautajot kapec neruna latviski. Neatbildeja neko. Bet aizgaja pipet