Top - delimano

Labdien !!!Vēlos uzzināt cik daudz cilvēku ir apmierināti ar Delimano pannu kvalitāti kuras pārdod ar akcijas noteikumiem veikalos....

Es esmu šoka -labākas ir pat tās pannas kuras maksā zem pueci Ls (parastās pannas)tās vismaz mēnesi novelk..
Delimano sak piedegt no otrās reizes un ar katru reizi arvien vairāk....Esmu vīlusies un sarūgtināta ,jo bija tiešām lielākas cerības un esmu iztērējusi daudz naudas ,jo man mājās nav viena tāda bet gan sapirkts gandrīz vis komplekts.

Delimāno pannas izpilda tikai vienu funkciju -PIEDEG !!!!

H Hugo 30.07.2012

Pirms pirkāt visu komplektu vajadzēja kādu vispirms izmēģināt.

K kateriwa 31.07.2012

mes ari vienu nopirkam - esmu sajusma, loti laba panna, nakadas pretenzijas

H Hugo 01.08.2012

Tās pannas ilgi nevar turēt bez produktiem uz viskarstākās uguns tad viss ir kārtībā. Ļoti labas pannas.

R rupuchnieks 17.02.2013

Arī mēs šajā akcijā iegādājāmies 2 pannas, drausmīgas, ja nelej kaudzi ar eļļu, tad piedeg pilnīgi visss...
un vēl par tādu naudu, drausmīga krāpšana un kvalitātes nekādas!

P peiks 26.11.2015

Ko jūs sakāt par tik fantastisku delimano dāvanu-UTILE KETTLE tējkannu- smird pa gabalu, vārīts ūdens vispār nav dzerams!? Vai dāvanas paredzētas, lai radītu pret tām un dāvinātāju riebumu un sabojātu garastāvokli? Vai jums nav paveicies nopirkt? Pašlaik varat paspēt to iegādāties jaunajā TOP SHOP katalogā - Iz8baudi svētku burvību!

P peiks 26.11.2015

VaI ARĪ JUMS DELIMANO PIEGĀDĀ PRECES BEZ LIETOŠANAS INSTRUKCIJAS LATVIEŠU VALODĀ?

D Dina 15.07.2016

Pasūtīju pa pastu Delimano katlu par 44 EUR, atnāca pilnīgi ovāls. Tajā pašā dienā nosūtīju preci atpakaļ un vēl pa epastu aizsūtīju visu dokumentu kopijas. Tas bija 13.06.2016., esmu vēl rakstījusi un zvanījusi, vēl joprojām nauda nav atsūtīta atpakaļ. Uzmanietis !

L Linda Gutmane 16.07.2016

delimano tejkana ''itka davana klientam'':D kura kalpoja 2menesus un nojuka tad nu gan prece.tad nebutu neko davinajusi .butu paturejusi sev