www.sudzibas.lv Tonesana.lv Slikts serviss

Amco Inc SIA - Slikts serviss

Notoneju stiklus savam mecedes, parādījās burbuli gandrīz uz visiem stikliem.
Menedžere tur strāda , Čigānei līdzīga , saka stāstīt ka tie pāries pēc kāda laika, jau 2 mēnešus braukāju pie viņiem , neko nevar salabot un sildītāji uz aizmugurējā stikla jau nestrādā!
Neieteiktu nevienam tur braukt.

Atbilde no sima 17.08.2016

Stiklu tonēšanas centrā brīdina par plēves žūšanas ilgumu, par to kā izskatīsi logi un kas ir jādara. Kā arī izsniegtajā sertifikātā ir informācija. Diemžēl, par Jūsu auto mums grūti ko komentēt, lūdzu esiet tik laipns un atbrauciet uz firmu, kur noskaidrosim visas problēmas un izvērtēsim. Apsildes elementi no uzlīmētās plēves nebojājas, tā ir maldīga informācija. Par menedžeri - viņa nav čigāniete, ja Jums tā ir svarīga informācija, un 15 gadus strādā firmā ar visu atdevi. Ja kāds ticis personīgi aizvainots vai kā savādāk - viņai nav problēmu noskaidrot visu un atvainoties. Bet ja viņa ir bijusi patiesa, ka auto atvests netīrs un piegružots, kā tas ir redzams facebook lapā un tiek izskaidrots, ka darbs nevarēs būt kvalitatīvs, nevajadzētu apvainoties.

Atbilde no sima 24.08.2016

Diemžēl neviens no iepriekš rakstītām sūdzībām, nav ne sazinājies ne ieradies uz konsultāciju. Nākas secināt, ka slikta garstavokļa uzplūde ir beigusies, plēve izžuvusi un visiem novēlam būt iecietīgiem un jauku dienu!

T traki1234 11.08.2016

Varbūt Jums nav paveicies, taču, esmu vedis 3 automašīnas tonētēt, nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt. Jūsu nosauktā menedžere ir ar raksturu (cik man ir nācies saskrieties), pasaka visu kā ir, bet patīkama. Plēves ir kvalitātīvas (zaglis, izsitot logu, nevarēja tik iekšā automašīnā :) ) Vienmēr esmu ieteicis šo servisu gan ģimenes locekļiem, gan draugiem.
Ja neapmierina serviss, tad brauciet uz protuning, jo arī tur manam vecajam mersītim ļoti labi uzlīmēja.

E Evita1988 15.08.2016

Tiešām slikts serviss...
man ar burbuļiem pilnīgi visi stikli ir
Šausmīga attieksme un nav iespējams pat mašīnu normāli atstāt
Domāju, ka drīz pazaudēs visus klientus