www.sudzibas.lv Tolmets Slikts serviss, neapmaksa naudu

Latmetals/ Tolmets - Slikts serviss, neapmaksa naudu

DIEVA DĒĻ VEDIET SAVU METĀLU CITUR! Vispirms ievilina cilvēkus ar ''labākajām cenām'' un tad čakarē prātu!

Otrdiena(26. Janvāris) Nodevu sakrājušo krāsaino metālu(kaparu) Rumbulas tolmetā.
1. Pieņēmējs pēc purna bij naturāls dzērājs/bomžis un šķiet algu viņam maksā stiprajos valterīšos.
2. Mājās piecas reizes nosvēru uz svariem rādija 12/12.1KG lai zinātu cik svars un neapšamuktu mani. Tolmeta svari rādija 11.8kg ok +/- precīzi, iedeva man svaru kvīti, skatos tur rakstīts 11KG svars. Saku esiet kļūdījies jo svari rekur rāda 11.8KG, viņš lauztā latviešu valodā saka, ka svariem ir 400g kļūda un 400g ņem nost jo 'piemaisījums!' Saku ka par to nav nekāda info nekur, tāpēc rakstiet cik ir uz svariem! Atsakās sakot lai iet pie šefa skaidroties. Es arī aizeju turpat pretīm līdz šefa būdiņai, tas varbūt 10sek laika man prasīja, nāku atpakaļ saku savu bēdu, skatos uz svariem tur ''maģiski'' rāda 11.4kg, tālāk neiesīkšu detaļās bet sākās ''laipna' vārdu apmaiņa. Kad viss nomierinās tad man šefs urbj galvā ka viss okei, ka darbinieki nešmaucas, viņi nešmaucas jo zolīdz kantoris u.t.t.
Nu labi, ka ta tur 800g... aizeju kārtot formalitātes, iedodu bankas kontu, pasi.... Visu saraksta, iedod man pieņemšanas nodošanas kvīti un tur maģiski svars nu jau ir 10.85kg, neizpratnē prasu, man parāda un saka ka no fiksētā svara noņem piemaisījumu -5% apmērā. Tad es saku ka man tas čalis teica ka jau viņš noņēma piemaišijuma svaru... Saka ka tas nav iespējams un nav viņam tādas tiesības, es saku, ka neparakstu, un savācu savu metālu, eju citur. Viņš paskatās pa logu un saka ka tas nav iespējams jo metāls jau nodots utilizācijai.

Galu galā biju nostādināts muļķa lomā ar obligātu piekrišanu un parakstīšanu.

Parakstu, prasu kad būs kontā atlikušie graši, teica 3 darba dienu laikā.
Ir trešās darbadienas vakars - piektdiena. Zvanu Info telefonam jo kontā nauda nav. Iedod man grāmatvedes nummuru lai zvanu un prasu. Zvanu grāmatvedei grāmatvede atbild, ka Rumbulas tolmets ir partneris un pats skaitot naudu klientiem un tā kā jau vakars un piektdiena, tad nodos manu nummuru Rumbulai un man atzvanīs.
Pirmdiena ne zvans, ne nauda...
Otrdiena- 02. Februāris( 5 darba dienas pagājušas) zvanu vēlreiz grāmatvedei, viņa šoreiz aizbildinās, ka daudz darba, nosaucu savu nummuru un vēlreiz nodos info. Pārbaudu uz kvīts manu konta nummuru, varbūt kas sajaukts, tur visi mani dati ir pareizi ievadīti!

Vot tā, vispirms no manis nošmauc 1kg svaru un tad nepilda savus solījumus naudas atmaksā.
Kvītī un noteikumos nav rakstīts, ka 3 darba dienu laikā viņi pārskaita, tikai ka 'parasti ienāk 24stundu laikā' tāpēc īsti piešūt viņiem nevar neko - sēdi un gaidi, kā muļķītis.
Redzēs... gaidīs... Vairs nezvanīšu, bet ja šonedēļ nebūs tad raidīšu virsū instances un tv raidījumus par šo afēristu firmu! Tolmetā vairs savu kāju nesperšu!

Esmu nodevis divās citās vietās(Imantā un Torņakalnā) nezinu precīzus uzņēmumu nosaukumus, bet tur man naudu ieskaitīja dažu stundu laikā PAT vienureizi nodevu metālu vakarā ap 17.00 un nauda bija kontā jau līdzko atbraucu mājās!

Mācieties no manas kļūdas UN NENODODIET TOLMETĀ METĀLU! APTĪS AP PIRKSTU UN GARDI PASMIESIES!

M Murkšķītis 03.02.2016

tā ir tipiska viņu rīcība gadiem, tas ir tas, no kā viņi pārtiek, šmaukļi un krāpnieki, pie kuriem drīkst iet tikai un vienīgi ar kameru un filmēt visu notiekošo, tad nodot policijas rokās. Kopš kuriem laikiem svari var būt ar kļūdu darbā ar klientiem????? Tad jāsauc ārā instances, ja svariem ir 400g kļūda. Tā jau nav 1g kļūda, bet veseli 400g. Metālu godīgi nodot Latvijā vispār nekur nav iespējams, ja kas. Viņi uz krāsas slāni kilogramus rēķina, kaut tie ir tikai gramos mērāmi. Ticiet man, viņiem tā cena jau ar krāsu ir izrēķināta. Tad, lai izkausē vispirms un tūlīt pasaka, cik tad īsti ir ... krievi ir tie, kas visvairāk nošmauc, ja kas, tāda ir mana pieredze

A Aigars Roze 05.02.2016

Varbūt Tavi svari cilvēku svēršanai pašam jāverificē. Un piemaisījuma % ir vienmēr,jo nesi tak dedzinātus vadus, kas ir pilni ar slapjiem pelniem.Un uz tās ielas ir 3 pieņemšanas punkti. Vai maz zini kurā biji?

A afanasijs88 04.02.2016

Nodevu alumīniju pie Ilzes, samaksāja līdz pēdējai kapeikai!

S sabiinezv 04.02.2016

Labdien!
Vai jūs vēlētos savu sūdzību izstāstīt radio ēterā? Mēģināsim to atrisināt un palīdzēt.
Varat ar mani sazināties, rakstot uz epastu [slēpt]@inbox.lv vai zvanot, rakstot sms uz 20210397
Ar cieņu,
Sabīne

Inženieris 04.02.2016

Ar krāsaino tikai uz SIA SANEKSS, labākas cenas un arī attieksme super.

A Aigars Roze 05.02.2016

E elvijs1234 22.11.2017

Es arī nekad vairs nevedisu apzog valdiba un tolmets apis reali un lrgali ar saviem to cenu ko uzliek tā ir.