www.sudzibas.lv Tokyo City Saindēšanās ar ēdienu

Tokyo city - Saindēšanās ar ēdienu

Vakar, 15.01. ar draudzeni ap 17:30 vakarā aizgājām paēst uz Tokyo City, Lāčplēša ielā. Paņēmām Canadian māki un Aļaska. Abas ēdām 16 gabaliņus pusi uz pusi no abiem veidiem. Garša it kā nebija izmainīta garšoja labi. Un saldajā paņēmām fondantu. Taču pēc ēšanas, pāris stundas vēlāk man palika ļoti slikti un sapratu, ka esmu saindējusies ar ēdienu. Mana draudzene tika "sveikā" cauri tikai ar vēdersāpēm. Šī atgadījuma rezultātā, jūtos šausmīgi un es nespēju aiziet uz darbu, tā kā tas ir arī materiāls zaudējums. Ceru, ka darīsiet kko tā labā, lai ēdienu kvalitāte būtu labāka un lai darbinieki mazgā rokas vai, ja valkā cimdus, maina tos tieši tik bieži, lai uz tiem nepaliek visa restorāna flora.

16.01.2019

A Aivix 19.01.2019

Atbildu nav jābūt ārstam lai zinātu ka saindēšanās ar pārtiku nenotiek ne pēc 1h ne pēc 2h bet gan pēc 12h stabili nevajag tagad. Pakasīties vnk izskatās ka gribēja.