Tērvetes Dabas Parks - Cenas

Sveiki,Devos uz Tērvetes dabas parku ar cerībām, bet..Lai arī cik jautri mums gāja Tērvetes dabas parkā, es nevaru nepiebilst, ka par katru lietu šajā parkā sanāk pārmaksāt.Vilcieniņā ir jāmaksā par vienu pieturu nevis par iekāpšanu. Tāpēc, lai nokļūtu parka otrā pusē ir jāsamaksā vairāk nekā Rīgas sabiedriskajā transportā, pērkot biļeti pie šofera.Kafija bija vienkārši briesmīgi rūgta ar dedzinājuma garšu. Ja vēlies kafiju ar pienu, tev iedos vienu mazo piena paciņu.Visvairāk mani neapmierināja gaisa trase. Ir jāsamaksā vairāk kā seši eiro, lai sāktu iet trasi, un ir jābrīdina, ka trasi var iet tikai vienu reizi un tad atkal ir jāmaksā par nākošo reizi. Trase pat nav tik gara, lai attaisnotu šādu biznesa modeli. Arī viņu drošā sistēma, ka nevar atāķēt drošības saiti ir slikta, jo nekādi nevar apsteigt kādu, kurš nesteidzas vai nevēlas doties tālāk un grib atpakaļ.

J

Z zinta lapina 04.08.2015

nu tu esi lohs

A aramiss 04.08.2015

Klausies, čīkstētāj! Tu aizbrauc pie kaimiņiem uz Igauniju un Lietuvu un apskaties kādas tur cenas!!! Biju gan Igaunijā, gan Lietuvā un varu pateikt, ka Tērvetes parks ir 100 reizes labāks gan naudas izteiksmē, gan baudas izteiksmē, gan attieksmes un servisa izteiksmē!
Savu sūdzību vari sarullēt un iebāzt attiecīgā vietā, liekas ka Tu esi no tiem latviešiem, kuram liekas, ka visam jābūt par brīvu! Tiešām, tik stulbu un nepamatotu sūdzību nebiju redzējis!!!

Tautieši - nēesmu Tērvetes parka darbinieks, esmu rīdzinieks, kurš tepat Rīgā pelna sev iztiku, bet Tērvetes dabas parku iesaku visiem īstiem latviešiem apmeklēt! Superīga vieta, kur reāli un forši ir pavadīt vienu pilnu dienu!

A aramiss 04.08.2015

un vēl piebildīšu Tam čīkstētājam Kalniņam!

Dabas parks tāpēc ir dabas parks, ka pa to ir jāstaigā kājām, ja Tu savu Hesburgerā norīto pakaļu nevari panest, tad izbaudi to cik maksā vilcieniņš, un ne jau Tu āzi noteiksi, kādu uzņēmējam likt cenu par braucienu! Noteikt Tu vari kaut ko tikai sev mājās, un arī par to es šaubos, ka Tu to vari!

A aramiss 04.08.2015

ā...jā...un kafija starp citu Rūķu mājās maksā 1.70EUR, kas nebūt nav dārgi un pēc garšas kvalitātes vienreizēja! Tu vispār zini, ka kafijai ir jābūt stiprai un ar savu rūgtumiņu?...ja Tu esi pieradis uz krūzīti bērt pus karotīti maltās kafijas, tad varu pateikt, ka Tu no kafijas vispār neko nesaproti!
Sviests - es nevaru iedomāties, kādam mūdzim jābūt, lai šitādu sūdzību te ieliktu???!!!

K Krishinjsh 05.08.2015

Aramiss 100% ir darbinieks Tēretē vai pat īpašnieks, savādāk šo cepienu nesaprotu! Neesmu bijis Tērvetes dabas parkā, bet man paziņas pēc apmeklējuma arī izteicās, ka ļoti dārgs priekš tā pakalpojuma, ko tur saņem. Bet tā ir daudz vietās, ka viņas tendētas uz ārzemniekiem vai turīgiem tūristiem, tas ir saprotami un tāds ir tas veids, kā pelnīt, Latvijā mums nav tik daudz cilvēku, lai bizness darbotos ar zemām cenām, ņemot vērā, ka cilvēku ir maz, tad cenas jātur augstākas, lai salasās kaut kāda peļņa, ar to mums jāsamierinās JJKalniņ .

A aramiss 05.08.2015

Krišiņ - es tā arī domāju, ka atradīsies kāda cāļa smadzenes, kuras par Aramisa komentāru teiks - tas tak darbinieks vai īpašnieks! Tev laikam liekas, ka te labas atsauksmes par vienalga ko liek tikai darbinieki vai īpašnieki!
Īpaši Tev ākstiņ, varu ieteikt aizbraukt uz Klaipēdas, Palangas vai Tartu un Tallinas izklaides vietām un tad salīdzināt cenas ar Tērveti! Jeb Tu arī esi no nelgām, kuri visu, ko piedāvā mūsu valsts noniecini?
Visiem iesaku Tērveti vēlreiz, cepiena nav absolūti, četriem cilvēkiem mums apmeklējums izmaksāja 10EUR, pārējais protams, ja vēlies, tad maksā, bet man nav problēmu staigāt kājām nekā tam Hesburgera karalim Kalniņam, viņam redz vilciens esot par dārgu! Cik aprobežotam jābūt, lai ieliktu tādu sūdzību! Smieklīgi!
Un vēlreiz kā persona no četru cilvēku ģimenes - visiem iesaku Tērvetes parku, cenas ļoti pieņemamas!
Paldies

K Krishinjsh 06.08.2015

Aramiss, Tev laikam sievieti vajag atrast, savādāk tāds ļoti uzvilkts liecies...
Es nenolieku Latviju, bet pats esmu uzņēmējs, tādēļ saprotu reālo situāciju, Latvijā bizness nevar darboties uz apgrozijuma, kā tas notiek valstīs ar lielu iedzīvotāju skaitu, tādēļ šeit ir jārada apstākļi, ka katrs pirkums rada peļņu, tas ievērojami sadārdzina pakalpojumu gala patērētājam. Ja runā par Tērveti, tad tas nav lēti, lai arī ko Tu teiktu, tādēļ ejot uz tādām vietām atpūsties ar to ir jārēķinās, ka atstāsi naudu un tad padomā vai esi gatavs to darīt. Ja ej ar domu pa lēto atpūsties, tad sanāks, kā Kalniņam, tādēļ no vienas puses viņa sūdzība ir saprotama, no otras puses, protams, jāpatur prātā, ka atpūta nekad nav baigi pa lēto un ar to jārēķinās.
Par to tavu nebraukšanu ar vilcienu, laikam esi kaut kur sasities, jo pastāsti kāda jēga iet uz dabas parku, ja izmanto tikai tos pakalpojumus, kas ir bez maksas vai no kuru apmaksas nevar izvairīties, tad varbūt nākamreiz pastāvi aiz ieejas vārtiem un sāc bļaustīties, ka tu vispār viss bez maskas un tikai idioti iet iekšā un maksā...

A aramiss 06.08.2015

Krišiņ! ha ha ha Tu uzņēmējs?...ha ha ha tu esi totāls lohs ne uzņēmējs, ja vari te rakstīt tādus spriedelējumus! Tu esi totāls idiots, jau pēc Tava pirmā teikuma skaidrs, ka tu kā uzņēmējs esi - nulle!
Uz atpūtas vietu ir jāiet ar domu, ka Tu ej atpūsties, un ja tu ej to darīt uz Tēveti, tad jau saknē ir skaidrs, ka tas nav Porsche salons! Un vēlreiz atgādinu - Tērvetes dabas parka apmeklējums ir ļoti lēts pasākums - 10EUR 4 cilvēki? Tas ir dārgi?...pasaki man uzņēmēj, tas ir dārgi? Kurā vietā?
Un idiot pasaki man kurā vietā es raudu (komentāros) par vilcienu???? Es tam debīliķim Kalniņam gribu ieskaidrot, ka ja viņš nevar atļauties 1.40EUR par vilcienu, tad lai iet kājām, ja viņš nevar atļauties 6.00EUR par gaisa takām, tad lai iet nah! Es to visu varu atļauties, kaut arī neesmu uzņēmējs, tikai es šobrīd eju uz šo vietu, lai izbaudītu dabu, ja es gribētu braukt ar vilcienu, es mierīgi par mums 4 cilvēkiem samaksātu tos 1.40EUR par cilvēku par katru pieturu, nav problēmu!
Un tagad āža smadzenes Krišin, kā "uzņēmējs" pastāsti man, kas tur ir dārgs - kafija 1.70EUR-2.00EUR, skatu tornis 0.75EUR, ieejas biļete - 10EUR 4 cilvēkiem, vilcieniņš - 1.40EUR viena pietura? Kas no visa šitā ir dārgs????
Tad lūk cāļa smadzeņu uzņēmēj - aizbrauc uz Palangu, Klaipēdu, Kauņu, Tartu, Tallinu, Šauļiem - un tad Tu āzi sapratīsi ko nozīmē dārgi, kā mūsu kaimiņi mums ieliek! Un ja Tu aizbrauksi vēl tālāk par šīm vietām, tad tu uzreiz sapratīsi, ka tu kā uzņēmējs vari tikai atļauties nomaksāt savu hipotekāro kredītu ha ha ha
Iesaku Tev idiot aiziet uz kādiem uzņēmēju kursiem! Tu mūs reāli sasmīdināji ar savu uzņēmējdarbību ha ha ha

H haraldssvekla 06.08.2015

Principā jāpiekrīt Aramisam!

Vēl tikai pagājušo nedēļu bijām ar ģimeni (3 cilvēki) Tērvetes parkā. Bijām reāli pārsteigti par lētajām biļetēm!!! Principā arī iekšā parkā es nevarētu pateikt, ka kaut kas bija par dārgu - gan iekodām pusdienas, gan skatu tornī kāpām, gan ar vilcienu izbraucām...nu pilnīgi nekā dārga, jā varbūt tā jaunā gaisa trase 6EUR liekas par dārgu, bet par cik mums nevienam tas neinteresēja, tad man tas nav aktuāli.
Bet kopumā viss lēti un kvalitatīvi!
Tā tik turēt Tērvete, malači!

č Čupakabra 06.08.2015

Aramis, nu ne tik agresīvi! Mieru, tikai mieru! Nuja, bet Tu gan neesi Atoss, kas ir mierīgs jebkurā situācijā.

A aramiss 06.08.2015

Čupakabra:))...viss kārtībā!...es tikai nedaudz aizsvilos, ka tās cenas, kas ir Tērvetes parkā, dažs labs salīdzina ar to, ka tas būtu jāliek šajā sūda portālā!...murgs kaut kāds!...kā tur var likties kaut kas dārgs?...kaut gan, ja tie kungi augstākminētie, kā Kalniņš un Krišiņš (biznesmenis hi hi hi ) saņem mēnesī 300EUR un vēl jānomaksā hipotekārais kredīts, tad gan, piedodiet džeki:(...

B Biedrs Nezināmais 16.10.2016

te ir jāpiesakās vizītē pie ārsta...

M Mango12345 11.08.2015

muļķi rimstieties!!! šis parks ir viens no manas ģimenes iecienītakajiem jo katru reizi var iet savu maršrutu un vienmēr būs interesanti un par to hesburgera dibenu piekritu, burgeram nada pietiek braucienam nepietiek. ej arsteties vepr

K Krikseeee 01.05.2016

Tērvete ir super! ☺