www.sudzibas.lv Tera.lv Nekvalitātes serviss

Tera.lv - Nekvalitātes serviss

Vēlējos izteikt savu sašutumu, par intereta veikala Tera.lv atbildību.. Es pasūtīju pie viņiem preci - saņēmu rēķinu un nākamajā dienā apmaksāju. Kopš rēķina apmaksas ir pagājušas 10 diena sun viņi ziņas neliekas par to - vai preci es dabūšu, akd man piegādās, vai pasūtījums akceptēts, nauda aizgājusi, utt.Katru dienu mēģināju sazvanīt ineterneta veikalu (mājas lapā norādīti vismaz 10 kontaktnummuri, ar kuriem var sazināties) bet man par nelaimi neviens nekad necēla klausuli. Uz nevienu numuru. 3 dienas. Rakstīju epastus, uz kuriem arī nesaņēmu nekādas atbildes.BEIDZOT, 15 dienas pēc pasūtijuma apmaksas man izdevās viņus sazvanīt - kāds pacēla klausuli. Teica : Jā, redzam ka ir apmaksāts, bet kur ir prece nezinam, zvaniet uz Ogres nodaļu. Man tika iedots tālruņa numurs uz kuru zvanīt, kas atkal klausuli necēla. Begās, caur nezin kādiem kaktiem un nto numuru apiešanas tiku runāt ar kādu cilvēku.. Redziet, piegāde paredzēta... NĀKAMAJĀ TREŠDIENĀ!!! es esmu šokā... man solīja pazvan'it pirms piegādes, bet neviens nav zvanījis un atkal neviens klausuli neceļ.Vairs nekad neko nepasūtīšu šajā interneta veikalā un nevienam neieteikšu. Tādiem kaktu kantoriem labāk iet ar līkumu.

iDmore 15.07.2015

Tāpēc vajag pasūtīt normālos veikalos, kur apmaksa notiek pie preces saņemšanas, nevis maksāt kaut kam par kaut ko..

M Mariusas Bergzas 15.07.2015

Es pirku un man viss bija ok. Man liekas vel bezmaskas konfektes vareja panjemt :D