TeleTRADE - nauda

Nekad neieguldat naudu TeleTRADE, visu ieguldto naudu Jus zaudesiet. Visa ieguldita nauda paliek uznemuma riciba, tas ko Jums vini reali iedos bus istais konts, kuram piesaistita demo nauda. Jus naudu zaudesiet, bet realais Jusu depozits paliks Aleksejam Smirnovam- uznemuma ipasniekam. Tas nav tikai minejums, vai necienas izradisana. Tas ir fakts, un ir savakti pietiekami daudz pieradijumi, un lieta jau nodota policijai par vierienigu naudas atmazgasanu un krapsanu.

Minimala iemakss summa ir 2000$, un tiklidz sadu summu ieliksiet, pasi redzesiet ka nekadus plusus nevar dabut. Par to liecina ari parspileti augsta komisijas maksa par sperdiem. 3-4punkti tas ir pats augstakais kads vien ir pieejams, citam kompanijam ir tikai 1-2 par tadu pasu pakalpojumu. Vini aizbildinas ka tik liela komisijas maksa ir del sms signaliem un foruma statistiku, bet reali Elita Cirpone kura taisa sms signalus pati atzina ka tie signali nestrada, ka tas ir uztaisits tikai lai cilveki noticetu un ka mulki vertu vairak darijumus vala, un Aleksandrs Gončoruks, kurš taisa foruma signalus, pats reāli pēc saviem signāliem netirgo, tas ko vins taisa parasta tehniska analize ar paris bultiņām, nekādas atvēršanās cenas, ne peļņas līmeņi.

Ja vel kāds ir saskāries ar zaudējumiem ieguldot TeleTRADE, lūdzu komentāros norādat savu e-pastu, sazinasos ar Jums.

K kukarcha 10.12.2012

Имею несколько знакомых в сфере финансов. Из них никто не советует соваться в телетрейд.
Согласен с автором, что довольно большие спреды. Предлагают заманчивую синхронную торговлю... сомневался на сколько это будет честно. После отзыва выше, понимаю, что очередная кухня. Туда - ни ногой!
IMHO: сумели набрать солидный инвистиционый портфель и, пользуясь репутацей успешной трейдерской компании, обдирают "мелкого" инвестора.

K Kristaps79 12.12.2012

Mans e-pasts: [slēpt]@inbox.lv

R Ralfs1123 14.12.2012

Mans emails [slēpt]@inbox.lv

N Noone 18.12.2012

Занимательная версия однако у некоего Юриса, но с другой стороны может всё таки попробуем думать дедуктивно (логично): если компания присваивает свои средства и "варится" именно на этом, то зачем столь высокий спред? Глупо ведь потенциальных клиентов отпускать в другие компании (особенно зарубежные со спредами от 0.5 пункта), вместо того, чтобы так же поставить 0.5-1 пункт спреда. Не логично, однако...

P.S. не терял у них, не работал, просто вопрос логичный созрел.

K kin 06.04.2013

mjaa vakar biju uz taa saucamo ievadu, man jau likaas ka tie 2k ir smiekligi, veel aizdomigak likaas ka prasija parakstiit 2as lapas par ugunsdroshibu, nu labi varbuut tieesham apr ugunsdroshiibu, bet nekadus 2k dolarus nemaksaashu shiem, var pat nesapnjot, gluzhi vienkarshi tadas naudas nav un nebuus uzreiz, bet pacik man aizodmas bija ka kautkas iisti tiirs tur nav tad parbaudiju google un labi ka uzduros shim, talak neiesaistiishos shajaa dairjumaa, driizaak sakshu pats nodarboties ar forexu uz pasha rokas, nevis ar shiem "starpniekiem", jo kamdel veel jamksaa komisija, ja var to pashu izdarit no forex lapas? :D

A AK47 07.04.2013

Par TeleTrade publiski izteikties negribētu!

Tomēr cilvēkam ar segvārdu "kin" vajadzētu uzsākt ar studijām finanšu nozarē kādā no akreditētām valsts programmām, lai izvairīties no savu NEzināšanu publiskšanas.

Pašam, bez starpniekiem tirgot nav iespējams, ir vajadzīģa platforma, platforma ir vai nu pie brokeru kompanijām, vai nu arī pie bankām, bet tās arī ir starpnieki un tur arī būs spredi, daudz lielāks starta kapitāls u.c. izmaksas.

Var tirgot caur MARKET MAKERS, tiem, kas taisa to tirgu, tad it kā sanāk, ka netirgo caur starpniekiem, tomēr jebkurā gadījumā starpība starp pirkšanas un pārdošanas cenu būs vienmēr. Tikai tajā gadījumā atkal ir vajadzīgs ļoti liels kapitāls.

Parastajiem mirstīgajiem, kuriem ir vēlme uzsākt privāto tirdzniecību, protams, visdrīzāk beigsies ar zaudējumu, gan pie TeleTrade, gan arī pie jebkuras, citas kompānijas, parastu iemeslu dēļ, zināšānu, pieredzes un līdzekļu trūkums. Tam ir vajadzīga liela, izglītotu (finanšu sektorā) un ar pieredzi komanda, kuriem ir dažādas nodaļas "research" u.t. un lēmumu pieņemšanas mehānismi.
Tas, vai TeleTrade nodod darījumus izpildei vai uzņēmās risku paši, tā ir viņu darīšana, vai pārkāpt likumu vai nē.

Iesācējiem, ieteiktu mācīties, pētīt, studēt, ieguldīt, mēģināt, apzināties savus riskus u.t.t.
Esiet uzmanīgi, izvēlaties licencētus FOREX brokerus, ar labu vārdu un atpazīstamību.

Ceru, ka šis raksts nemazinās cilvēku interesi par valūtu tirgu, vienkārši ir jāsaprot savas iespējas un to, ka viegla nauda nav ilgtermiņā.

L limma8 13.01.2014

"Teletrade" vienkārši briesmīgs uzņēmums. Sākumā uzmācās ar apmācībām brokera darbam, tagad piedāvā menedžera amatu uzņēmumā. Laikam jau visi Latvijas iedzīvotāji ir apkrāpti un neviens vairs neuzticas, tad zvana vairākas reizēs ar piedāvājumiem. Neliek mierā viens jautājums, ja jau tik viegli ir iespējams nopelnīt naudu, tad kāpēc cilvēki rindā nestāv uz šo iespēju, bet no uzņēmuma zvana ar piedāvājumiem, ar vēlmi ieinteresēt. Žēl protams, ka nepajautāju meitenei, kas zvanīja. Latvijas cilvēki esiet saprātīgi, jo vienīgais, kas pelna ir šie krāpnieki.

L Libris 30.10.2014

Ieguldīju 2500$. Mēneša laikā MEISTAR-INVEST meistari kurus ieteica paši TeleTrade darbinieki naudu pazaudēja. Pats šai spēlē nepaspēju piedalīties...

G gogia 09.01.2015

Man ari ir gadies tur pabut
mans [slēpt]@gmail.com

R raivis 26.02.2016

ES DOMĀJU KO DARĪT JO VIŅI ZVANA UN PIEDĀVĀ , PATREIZ NESAPROTU KO DARĪT LASOT ŠĪS SŪDZĪBAS [slēpt]@inbox.lv

L Laily 10.06.2015

Mana attieksme ir neitrāla. Nezinu kā šobrīd, bet apmācības gan teorētiskās, gan praktiskās ir bez maksas. Esmu apmeklējusi un tā ir interesanta un noderīga informācija, ko tur stāsta. Pagaidām neesmu tikusi līdz reālā konta papildināšanai tāpēc nezinu kāda summa būs ieteicamā, bet es arī tūkstošus šobrīd nevaru iemaksāt.
Taču, ja Jūs zaudējat naudu tad tikai tāpēc, ka paši esat pie tā vainīgi. Tad jau varat teikt, ka forex kā tāds ir krāpniecība, taču paši esam atbildīgi par to, kur un kā ieguldām naudu un cik atbildīgi, tāpēc neredzu iemeslu vienu kompāniju nopelt.
Protams, viņi meklē cilvēkus, jo kaut kādā veidā paši ar to nopelna, ja mēs ieguldām naudu, taču viņi ir ieinteresēti, lai mēs neejam mīnusos, tātad uzvarētāji būs visi.
Tāpēc cilvēki, izglītojaties un mācieties, sekojiet līdzi ziņām un jaunumiem, nevis uz dullo paši ieguldāt un tad vainojat citus.

K Kārlis Liepiņš 11.09.2015

Principā pilnība nepiekrītu augstākajiem komentāriem.

Ar šo kompāniju jau sadarbojos vairākus gadus, principā tā bija kompānija, kas mani ieinteresēja un radīja sapratni par tirgiem, kā tie strādā un kā var veidot skaistu peļņu tajos. Protams, sākums nebija tas spožākais, jo biju diezgan pārliecināts pēc apmācībām, ka tagad kļūšu bagāts pāris nedēļās, ignorējot attiecīgi menedžeru ieteikumus. Sanāca pat veiksmīgi uzaudzēt kapitālu no pāris tūkstošiem līdz pat padsmit tūkstošiem pāris nedēļās. Tik problēma radās viena - alkatība, un tā jau ir lieta ar ko pašiem jātiek galā.
Principā, ko vēlos pateikt ir tas, ka kompānijas sniegtais serviss, apmācības, notiekošās "Meistarklases" man ir radījušas pietiekami lielas zināšanas, lai personīgi veicot tirdzniecību varu sasniegt peļņu 20% lielumā, jau vairākus mēnešus no vietas.

P pulkvedis 18.09.2015

Visīstākais Market Maker brokeris, kurš naudu pelna nevis no sprediem, bet no klientu pazaudētās naudas. Tirgojot ar reālo naudu, reizēm gadās, ka, mēģinot aizvērt darījumu, konkrētais valūtas pāris sastingst uz vairākām minūtēm un neveido jaunas "sveces", tai pat laikā citi valūtu pāri "kustās" un veido jaunas sveces kā ierasts, tādēļ nevar vainot manu interneta pieslēgumu. Tas ir tipiskākais Market Maker brokera ierocis kā pelnīt naudu - platofrmas sastingšana, rīkvouti un slipedži, par kuriem, protams, MM brokeris sprauž batonus ausīs, ka tās ir normālas tirgus parādības. Vēl aizmdomas rada Teletrade klientu menedžeru uzbāzība ar depozīta veikšanu cilvēkiem, kuri praktiski neko no Forex vēl nesaprot, aizbildinoties ar to, ka pēc veiktā depozīta būs nompietnāka apmācība. Ja brokeris patiešām būtu ieinteresēts, lai klients nopelnītu, līdz ar to būtu spējīgs veikt pēc iespējas vairāk darījumu, tad pie šādiem tirdzniecības nosacījumiem, kur minimālais darījuma apjoms ir 1 lote, brokeris nemaz neļautu ieguldīt nieka 2000 USD(kā absolūtais minimums būtu 5000 USD, ievērojot jau tā augsto 25 punktu, jeb 5% risku uz vienu darījumu), jo pie šāda niecīga depozīta un minimālā darījuma apojma, tā ir tīrākā pašnāvība, jo nav iespējams ievērot normālu riska menedžmentu. Un tad vēl smieklīgie "apbalvojumi" kā labākajam, spicākajam un populārākajam brokerim, no dažādiem "vērtētāju" kaktu kantoriem, no kuriem pats personīgi varētu iegādāties sertifikātu un falveidīgu kausu, kā apliecinājumu, ka esmu vislabākais treideris pasaulē. Netieciet šiem apbalvojumiem - tos var nopirkt. Protams, pieļauju, ka tirgojot pēc viņu noteikumiem, ar pietiekami lielu depozītu, ir iespējams, nopelnīt, tikai es gribu redzēt, kā veiksies ar peļņas izņemšanu reālā naudā. :D Iesaku ieguglēt cilvēku atsauksmes par Teletrade ārzemju resursos. Esiet uzmanīgi! Labāk sākumā izvēlieties brokeri, kur būtu iespējams tirgoties arī ar 100 vai 200 USD depozītu un patestējiet, kā darbojas citu brokeru reālo kontu platformas, pirms ieguldiet savus ietaupījumus un, nedod Dievs, kredītā paņemtu naudu Teletrade.

M Madara2016 03.08.2016

Kā var atteikties no dalības?

V verta 18.09.2017

Es iemaksāju 500 eiro un vienojos ar Teletrade,ka pati netirgošos.Manam kontam pieslēdza brokeri.Pagāja mēnesis un visa nauda tika zaudēta.Nekādi komentāri vai paskaidrojumi nesekoja.Kamēr es vēl nebiju kontu atvērusi,man bieži zvanīja,lai mani pārliecinātu kļūt par investoru.Tagad viss mainījies-pilnīgs klusums.

mans e pasts [slēpt]@inbox.lv

R Refugee353 07.02.2018

Tieši tāpat, zaudēju 2 tūkstošus Eur. Pats netirgoju, jo atzinu, ka pēc mācībām, neesmu pietiekami zinošs. Uzticējos `profesionāļiem`- sinhronā tirdzniecība. Nenormāli droši un visādi pamatoti solījumi, skalas, trendi , tabulas utt.. un tomēr, kā ieliku naudu kontā, tā 2 nede''lu laikā, pazūd vismaz 60 %.. Bet Marta tikai saka, ka varu izņemt laukā un palikt vīlies, vai arī ļaut atpelnīt ar visu uzviju.. Pagaidīju un nu man nav ne centa.
Lūk, nenormāli veiksmīgais valūtu tirgus ar visiem profesionāļiem treideriem un viņu menedžeriem- smadzeņu skalotājiem. [slēpt]@inbox.lv

R rods1982 28.02.2018

Kādu laiku jau tirgoju valūtas pie TeleTrade. Neesmu gan izmantojis sinhrono tirdzniecību, tāpēc par to neko nezināšu teikt. Skaidrs ir viens, ka lielākā daļa šādu kompāniju piedāvātie treideri nav profesionāļi. Tie ir parasti treideri, kuri mazāku vai ilgāku laiku treido. Visticamāk viņiem pāris mēnešus paveicās un sāka rasties alkatība, kas dzen pēc lielākas peļņas un paaugstina arī risku. Kā jau visiem iesācējiem. Noteikti pirms izmantot šo sinhrono tirdzniecību vai citu līdzīgu pakalpojumu ir jāizvērtē treidera iepriekšējie rezultāti, ja tā kompānija nepiedāvā iespēju redzēt treidera statistiku, tad kur prāts ieguldīt. Ar statistiku es domāju vismaz 6 mēnešu, bet jo vairāk jo labāk. TeleTrade esmu izgājis apmācības, kad man likās ļoti noderīgas. Tur ir tiešām normāla informācija. Nezinu gan kā kādus pāris gadus atpakaļ, jo tirgoju tur apmēram gadu. Viņi nemāca kādas muļķības par nevajadzīgiem indikātoriem, kas man iepriekš palīdzēja labi zaudēt. Man liekas, ka viss ir atkarīgs no cilvēka paša. Sākumā jāsaprot kādā kantorī skaiti savu naudu, jo nelicenzētie kantori ir gana. Uzticot savu naudu kādam citam ir kārtīgi jāizvērtē par un pret. Tirgojot pašam nepietiks ar pāris video par to kā nopelnīt tirgojoties ar valūtām.

L Lielais Loms 22.05.2019

Labdien. Mans zaudējums sastāda 30 000 euro. Varu pateikt, ka iespaids palika ļoti negatīvs, jo vinnējot lielākas summas, atnāca ziņa, ka naudu neieskaitam, jo bija īslaicīgas svārstības iit kā tehniskas. Kā pieprasa naudu atpakaļ kontā - tā dažādi aizbildinājumi. Uzskatu to pašu ko cilvēks teica 1 komentārā : reālu naudu pārskaiti firmai bet spēlējies ar demo kontu!