www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss

Tele2 - Slikts serviss

Ļoti slikta pakalpojumu kvalitāte. Pēdējā laikā tele2 internets ir kļuvis neizturami lēns. Tieši šā iemesla dēl es atteicos no bites, jo ticot tele2 "skaistajām" reklāmām kuras apgalvoja ka klientiem tiek piedāvāts ātrākais mobilais internets-pārliku esošo numuru tieši uz šo kompāniju. Tai nevajadzētu būt paša telefona vainai jo tas man ir diezgan noderns-galaxy s9. Pirmās nedēļas viss gāja kā pa sviestu bet šobrīd pat nevar normāli noskatīties youtube video jo nemitīgi viss karās. Kāda jēga reklamēt gudrās mājas funkcijas, 5g tuvošanos ja pat nevar nodrošināt jēdzīgu 4g pārklājumu. Varbūt lmt internets ir stabilāks un ātrāks? Par biti pats zinu... Tur nav ko komentēt.

06.02.2019

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 08.02.2019

Izsakām nožēlu par radušos situāciju un nosūtījām lietotājam privātu ziņu, lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.

K

Pacco_al 06.02.2019

Ar tīkla pārklājumu ir kā ar gaisa kvalitāti, kopumā ir labs un bez piesārņojuma, taču ir brīži, kad kāds to sabojā.
Nedzīvojam ideālā pasaulē, neraksti sūdzības, bet veic mērījumus pieraksti tos un komunicē ar Tele 2. Sūdzību portāls interneta ātrumu neuzlabos.

Z Zaanej 27.05.2019

Bet Tele2 operatoru komunikācija ir ļoti agresīva un beigu beigās sanāk, ka vainīga ir klienta ierīce, nevis viņu internets. :(

Z Zaanej 27.05.2019

Nē, arī LMT nav labs :((