www.sudzibas.lv Tele2 Slikts internets.

Tele2 - Slikts internets.

Labdien, labrīt, labvakar..

Tele2 serviss ir viens no sliktākajiem, kā arī viņu internets, fascinē viņu reklāmas "ātrākais internets latvijā. "
kur ir tas ātrais internets?
Laukos, dziļos mani lmt mobilie dati ir 40x ātrāki nekā šeit, kas ir 1.4mbps lejuplāde un 4.0 augšuplāde šeit mājās uz tele2 rūtera. (laukos 40mbps gan lejuplāde un augšuplāde uz lmt mobilajiem datiem.)
tik traģisku internetu cenšos ciest jau 2 gadus, kad youtube video pat nespēj ielādēt 480p, kur nu vel 720p un 1080p, par to var tikai sapņot..
Un par tādu internetu jāmaksā 25eiro, tas ir smieklīgi..
Esmu mēģinājis settingos likt channelu, kur netraucē signālam.. Neviena no tām metodēm nepalīdz, rūtera programmatūru esmu mēģinājis pārinstalēt jau 3 reizes, nekas nepalīdz..
Neuzskatu, ka ir vispār vērts maksāt 25eur par tik traģisku internetu.

Bildē redzamais interneta ātrums ir tagad, par vakariem labāk nerunāsim..

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 24.09.2018

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

R

A Aigars 24.09.2018

He! Tad jau iznāk ka Tele2 tomēr neko lietas labā nedara. Lai gan nē, tomēr ir darījis - melīgās reklāmas vairs nemanu. :D Jebkurā gadījumā - jau vairāk kā mēnesi lietoju tikai LMT internetu un pagaidām nesūdzos. Vispār esmu secinājis vienu ka, izņemot LMT, citas lielās kompānijas vairāk rūpējas par pakalpojumiem pilsētās - ārpus tām nekas netiek darīts (īpaši te gan jāuzsver Lattelekom)

N Nils .p 25.09.2018

Nepiekritu tieši LMT ir viss sliktakais internets Latvija

N Nikolaas 24.09.2018

ping -t

R Rūdolfs 12.11.2018

Update! Tele2 sūtīju IP Adresi, pēc viņu pieprasījuma, lai pārbaudītu vai ir signāla problēmas šajā apkaimē. Vienīgais ko saņēmu no viņiem bija atkārtoti robota teikumi. "Lūdzu atsūtiet savu IP adresi, vārdu utml."

Tele2 galīgi nepiš klientu sūdzības, galvenais, ka ir ienākumi.

Pagaidām ātrums ir 0.40 UP un 3.17 DOWN.