www.sudzibas.lv Tele2 Mājas internets

Tele2 - Mājas internets

Lietoju Tele2 mājas internetu nepilnu mēnesi, droši varu teikt ka nekas spīdoš pa dienu viss iet normāli,kā pienāk vakars tad nekas neiet, pie interneta pievienojas viena ierīce un tad vēl neiet internets! Zinu vēl cilvēkus kuriem ir vēl tāda pati problēma. Būs laikam jadomā par citām iespējām!

06.12.2018

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 06.12.2018

Mums žēl par šādu situāciju un esam nosūtījuši ziņojumu lietotājam Garfildinsh, lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.

G

C Cilvēks16 06.12.2018

LMT ir lētāks internets par 15.98 € mēnesī, ar noteikumu, kad tas tiek lietots 12 mēneši, pēc 12 mēnešiem maksa nemainās.

G Garfildinsh 06.12.2018

Tad jau laikam ar steigu jaatsakās no Tele2. Kaut gan kas to zin cik labs viņš ir lauku teritorijās,nekad neko nevar zināt

V VTTsgsh 08.12.2018

Labakais un letakais internets ir ar ethernet kabeļa pieslegšanu (parasta pieslegšana), nevis mobilais vai wi-fi.

1 123 123 22.01.2019

Piekrītu. Bieži vien internets vakarā ir 1mbps (dažreiz mazāk)