www.sudzibas.lv Tele2 Elementāras lietas

Tele2 ZZ - Elementāras lietas

Zelta zivs. Biju pārskaities uz tiem lopiem ne pa knapo. Iebraucot Lietuvā, atsūtīt īsziņu par to cik naudu nokāsīs māk, bet kā pazvanīt no lietuvas, nemāk jo pazvanīt bērniem un pateikt ka kavēšos par 9 stundām nebija iespējams.

. ........ 16.06.2009

vajadzēja tikai tīkla pārklājumu vēlreiz pameklēt un apstiprināt Lietuvas TELE2... Tad vari zvanīt kaut zils paliec...

Z ZZ 16.06.2009

Dzirdejat par iespeju manuali atrast operatoru???

: :)) 16.06.2009

Cik esmu braukājis uz LT, nekad nav bijušas problēmas ar zvanīšanu. Telefons automātiski atrod Tele2 tīklu un zvanīšanai vajag tikai pievienot +371 pie numuriem. Varbūt vajag telefonu nomainīt vai instrukciju palasīt???

M muraduris 17.06.2009

Ja vēl šauļos nav pārklājums nu tad es nezinu, nu nebija iespējams sazvanīt.

M muraduris 17.06.2009

Es pus pasauli esmu izbraukājis un zinu par +371**** 00371***** gan par manuālo meklēšanu gan par to ka kredītam jabūt gan par to kā jāzvana no okartes.Kādu instrukciju vēl vajag lasīt?

Z zivtina 18.06.2009

vaakar biju lietuvaa. Uz Latviju zvanot jaaliek prieksaa +371 un tad ar roku jaavada numurs, es bez probleemaam vakar zvaniijos uz Latviju