www.sudzibas.lv Tele2 Rēķina apmaksa

Tele2 - Rēķina apmaksa

Tā kā nesen pārgāju no tele2 uz lmt loģiski saņēmu pēdējo rēķinu euro 1,99 no tele2 par dažām dienām ko viņi bija snieguši vēl pakalpojumus man. Ironiski ir tas ka biju aizmirsis samaksāt tos divus euro un šie pēc 3īs nedēļām paņem un visu šo nodod tālāk creditreform un tgd jau jāmaksā gandrīz 10 euro! kā gan viņi varēja pastāvēt kā firma bez tiem 2 euro tās 3īs nedēļas? :D runa jau nav par to naudu nekas cits jau neatliks kā samaksāt nu jau tos 10 euro bet fakts kā tāds ka pēc tiem gadiem cik entos simtus tiem *-/*### ir maksāts viņi ņem un uztaisa šitādu prikolu! saprotu ka pa lielam jau pats esmu vainīgs ka aizmirsu samaksāt bet pretīm nākšana no viņu puses nulle ne pazvanīja neko par tādu lietu. ;) un vsp kopumā nekā laba tajā tele2 attieksmes ziņā nav, tikai tajā momentā kad dzird par operatora maiņu tad arī gatavi ....... noslaucīt tavā vietā. Un šī nav pirmā reize kad ir kaut kādas domstarpības tieši ar šo kompāniju.

K kravnieks 30.06.2015

ta tev ar vajag, vladlat

Latviešu tautas 30.06.2015

Hm... Starpcitu, es esmu ilggadējs (kopš 1999.gadā 08.decembrī) LMT klients!

Latviešu tautas 30.06.2015

Jelgavas rajonā es biju 1976.gadā!

D damga 14.07.2015

man vispār pēc atteikšanās no pakalpojumiem, pēc 1.5 mēn. Tele2 atsūtīja 7.23 EUR ))) un stāsta pasakas, no kurienes ir dabūts tās rēķins

A AnimalPak1981 22.07.2015

Tad ko nemt? Lmt vai Tele2? Kurs no viniem ir sakarigs?

masyanya 07.09.2015

Creditreform Jūs tiekat pēc diviem mēnešiem, pēc diviem pilniem neapmaksātiem reķiniem, tāpēc var spriest, ka pagāja vairāk par 3 nedēļām...