Tele2 - rekini

Sveiki, gribeju teikt lai nekad nesasienas ar tele2, esmu panjemis tarifa planu brivais14, suta nerealus rekinu kad paskatijos sarunu izdruka, tur radits ka ik pa 5min zvanu kadam kaut darba laika tik biezi nevaretu zvanit! lielakus krapejus neesmu redzejis tad labak izveleties vai Bite vai LMT! nesaprotu ka viniem nav kauns piedavat tik letu tarifu un pec tam skaitit vel klat ko vien veleas!

I Imants 11.06.2009

Jap, kaut kas dzirdeets!!!
Man arii ir brivais 14, redzees kaads rekins atnaaks :{

. ........ 12.06.2009

Man arī ir brīvais14... Nekādu problēmu ar rēķiniem. atšifrējumā viss ir skaidri un gaiši redzams. Man nekas klāt nav pielikts...

K Kristīne 06.08.2009

Dazhiem telefoniem ir taads gljuks, kad tas patvaliigi veic zvanus. Paskaties, vai Tev gadiijumaa nav kaut kas tml. Tad jau logjiski, ka numuram pieskaitaas. Cik zinu, tas vnk fiziski nav iespeejams, kad kaut kaadi numuri sametaas uz dullo reekjinaa iekshaa. Padomaa pats, tur jau ir sisteema, kas apreekjina izejoshos zvanus, taa kaa apzinaati shaukts Tu diez vai esi.