Tele2 - Operatore

Es saprotu, ka pusi no dienas (vismaz tik ilgi man apmēram nav zonas) operatoriem nākas stāstīt, kāpēc nav zonas un, ka tas viss tik novērsts utt. Operatore, kurai es piezvanīju tā arī darīja - kā robots nobera savu sakāmo neapmierinātā tonī un, kad es viņai vēl kaut ko jautāju, viņa teica:"Jā!" un nometa klausuli :D Es biju mazliet pārsteigta, jo man vienmēr ir šķitis, ka, ja nepatīk darbs ko Tu dari, tad ej prom! Es zinu - esmu strādājusi klientu apkalpošanā - cilvēki ir ļoti dažādi un mēdz būt traki kaitinoši. Bet vienalga nedrīkst atļauties neko tādu! Tas vnk parāda līmeni! Protams, nekas jau traks nenotika - tikai kādu pus minūti paliku apstulbusi pie telefona un viss :D

M moisha 14.07.2011

varu iedomāties cik šon tādu neapmierinātu bābu zvanija teles operatoriem

A Andra 14.07.2011

man žēl tos nabaga operatorus

T ToAndra 14.07.2011

Nekas nav mūžīgs, arī aparatūra nolietojas, un ir nepieciešams ik pēc laika veikt profilaksi vai remontus.Tie, kas ir darbojušies ar tehniku, sapratīs, pārējiem būs jāpiesaka rinda Tvaika ielā.

M mamma 14.07.2011

Es visu saprotu, kam negadās...Bet šodien tas bija tieši nelaikā, jo man vajadzēja sazvanīt bērna dakteri, un nekā :( Lai gan visur ir parādījusies ienformācija, ka viss ir kārtībā, man joprojām nav zonas...Pat uz 112 pazvanīt nav iespējams...

R Russkaja! 14.07.2011

Vitachi batareju, karto4ku i vstavj 4erez 5 min! Mozet ne s pervogo raza polu4itsja!

T ToMamma 14.07.2011

Kurā vietā?Man laukos ZZ zona ir gandrīz visu laiku.

M mamma 14.07.2011

Tukumā ;) Mans pieslēgums joprojām ir neizmantojams...

T ToMamma 14.07.2011

Žēl, Vidzemē un Latgalē viss kārtībā, pašlaik pilna zona. Ceru, ka viss nokārtosies. Tas par to bateriju nav nopietni, varbūt vienkārši sagadīšanās.

R Russkaja! 14.07.2011

Nam v tele2 tak skazali! Mi sdelali i u nas vse polu4ilosj! Sidite zdite!

M mamma 14.07.2011

Nezinu, izmēģināju arī triku ar bateriju, tāpat nekas nenotiek...

T ToMamma 14.07.2011

Atliek vienīgi gaidīt, vislabāk, ja ir cita operatora SIM karte, ko likt telefonā. Par bateriju nav nopietni. Vienīgi šo metodi lieto interneta modēmam, kad tas sāk uzkārties.

M mamma 14.07.2011

Zinu jau zinu, pati reiz strādāju šai uzņēmumā :) Zin kā, cerība muļķa mierinājums :D

X xxxx 14.07.2011

Nu, nevajaga jau mulkibas te par baterijam rakstit, par tehnikas nolietoshanos u.t.t. Kapec citiem operatoriem taa negadas? Pie tam, Tele2 jau tas nav pirmpo reizi. Ne gluzi tadas, bet problemas tiklaa ir bijushas. Uzticibu tyas opertatoram neviesh, bet cilvekiem gan tiesham jabut saprotoshakiem pret T2 operatorem, jo vinasd nav vainigas kaut kadu problemu del, kuraS RADAS ne del vinam

T Tele2klients 15.07.2011

Tele 2 -malači, pat atvainojās visiem saviem klientiem īsziņas veidā un dāvā bezmaksas īsziņas un sarunas! Lai viņiem veicas!

S Susie 21.07.2011

Alakazaam-ifnormtaion found, problem solved, thanks!