www.sudzibas.lv Tele2 Обман, плохой сервис, поломка

Tele2 - Обман, плохой сервис, поломка

Наспех купила такой телефон Just5 blaster mini в Tele2 в Латвии. Привлекла цена -117 евро. Заглючил на второй день. Отнесла в ремонт. На замену предложили поломанный старый телефон, в который не вставляется Sim карта.Отнесла обратно.Мне казали, что на замену только поломанные телефоны дают.:) Мой Just не возвращали больше 40дней. После ремонта работал с перебоями: экран гаснул, не слышно собеседника, собеседник не слыша меня, телефон долго думал при выполнении задачи. За интернет вообще молчу,,.((( Короче второй ремонт по нем плакал. Не отдавала, боялась, что опять заберут на месяц и опять, как насмешку, поломанный дадут. В один прекрасный день, достала его из сумки, у него лопнул экран( не знаю, что я с ним делала, но сильных ударов по сумке не было. Ходила с лопнутым неделю, затем опять он заглючил. Нечаянно придавила пальцем экран - пошла паутина вверх. Через два дня пропал звук. После Новогодних праздников понесла в ремонт. В ремонт не принимаем - механические повреждения на лицо! Отдала ребенку играться:) Сменила оператора и телефон. Жалко нервов и деньги на ветер!

R Rika 27.01.2016

Man tas pats ar TELE2 garām aiznesu uz remontu telefonu , lūdzu lai pārbauda iekšas vajadzīga programmu atjuanošana jo restartējas un visu info izdzēš, atteica remontu , pamatojums saskrāpēts apvalks.Kāds sakars apvalkam ar iekšām? Gaidu vēl joprojām telefonu no tele2, veikalā kur nodevu nav servisā nav pazuda!
Tele2 apkalpošanas serviss galīgi garām! Operātori saņemti jauni runā savā stilā, neklausās ko prasu ,uz atbildi par remontu stastā brīnumus!
Līdzigi bija Lmt Bite ,maniem citiem paziņām viss tika salabots un ok, tikai TELE2 Tā nav , neiesaku pie viņiem pirkt telefonus!Izlasiet garantijas noteikumus sīki!

Z za4iits 30.01.2016

nu bet ja telefons ir vizuāli bojāts, kur jums liekas, ka ražotājs garantē remontu, ja tas var būt par iemeslu kkādām iekšējām problēmām. Vispār ar Just5 laikam man noveicās, jau trešo gadu kalpo mammai (atdevu viņai, jo priekš manis bija pārāk maza iekšējā atmiņa). Bet cik draugi ir saskārušies - Jus5 visi kā viens saka, ka no šī te aparāta ar šo nosaukumu - ir jāizvairās. Var lāpīt un lāpīt :D Ko gan var gribēt, ja viss kopā sastellēts no pašām lētākajām detaļām, kuras normālu ražotāju telefonos darbojas/funkcionē ilgāk/labāk.

R Rika 27.01.2016

Man tas pats aiznesu uz TELE2 telefonu Samsung, atteica remontu, pats restartējās dzēsās info ārā, atteica remontu, redziet kaorpuss saskrāpēts.
Telefons jau vairāk kā mēnesi pazudis ,ne veikalā ne servisā nav.
Meklē.

Vienkārši vajag pirkt normālus telefonus, nevis uzķerties uz Just5, u.c. sū...iem. Jau 13 gadus telefonus ņemu Tele2 un ne reizi neesmu saskāries ar tādām problēmām. Tikai vienreiz pa šiem gadiem 1 telefons ir bijis remontā un 1,5 ned. laikā viss tika novērsts un pat pogas nomainīja, jo bija nodilis krāsojums.

а Алауди Лерой 27.10.2018

Была точно такая же ситуация только модель была Spacer 2, сначала лопнул уголок Экрана с кномпкой возврата, через 3 месяца ночью экран лопнул полносью, а гарантийный ремонт не приняли, сказали что сама уронила и сама виновата, хотя телефон лежал на тумбочке весьма далеко не то что от края кровати, так и от меня же самой. А до этого отработал год и пришлось сдавать в ремонт, перестал заряжаться, про интернет молчу вообще, его скажем так и не было