www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšanās

Tele2 - Krāpšanās

Uzmanieties atjaunojot TELE 2 Zelta Zivtiņas kartes . Atjaunoju šodien priekšapmaksas kartes kredītu pa 5.00 EUR . Bet pēc aptuveni stundas pārbaudot kredīta atlikumu konstatēju ka noņemta jau nauda bez manas ziņas! Zvanot uz Zelta Zivtiņas maksas tālruni saņēmu atbildi , ka nauda tika noņemta par interneta datu pieslēgšanu uz vienu dienu, lai gan mobilajam telefonam mobīlie dati ir atslēgti vismaz pēdējo nedēļu. Operātore to nedzirdu un tikai apgalvo ka viņu sistēmā esot citi dati , kurus protams rakstiski neizsniedz!
Tātad Tele 2 noņem naudu un nemaza netaisās atskaitīties klientam par ko!
Tas viss tiek darīts lai pietrūktu nauda tarifu plāna pieslēgšanai! Lai klients vēl ieskaitītu naudiņu!
Un šāda prakse tiek pielietota jau sen, jo pārbaudījām uz vairākiem pieslēguma nummuriem!
Nevienam neieteiktu lietot TELE 2 operātora pakalpojumus!

Šādu praksi Tele2, diemžēl piekopj jau kādu laiku arī pēcapmaksas klientiem. Ja esi kaut reizi izmantojis mobilos datus, no sava telefona - naudiņa turpinās izkūpēt gaisā katru mēnesi.

N neciksti 26.08.2016

Hmm. Ja telefonā ir atslēgti mobīlie dati tas nenozīmē ka mistiskā veidā tērējas datu apjoms jo vēl ir jāpārbauda 4G jet LTE tīkls un automātiskie atjauninājumi.