www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 - Krāpšana

Skatos, ka tādu ka es šeit nu jau ir gana!!!:) bet diemžēl nekas ta ari nemainās un laikam ari nemainīsies!!!: (Taču tomēr pievienošu ari savas pārdomas! Nedēļu atpakaļ aizmuku no amigo operatora (Jo zvanot uz info tel. Bija jāgaida pat pa 40 min.) pie tele2!!! Taču viss ka tani teiciena - no vilka muki lācim uzskrēji!: ( isak sakot - pieslēdzu tarifu kam klāt nāca 100mb interneta.. Uz to bridi bija akcija un dāvana nāca vel 500mb. Bet ka izrādīja butaforiski mb!!!:) tad lūk - tie 600 mb man beidzas ātrāk neka amigo parasti 100mb!!! Vel šodien kad pārbaudīju man bija ap 100mb... Aizsūtīju bildi caur wacapu.. Un pie ārsta sežot paskatījos cita ārsta darba laikus caur telefona pārlūku... Un te heraksss... Tin din - jūsu internets ir beidzies! Interesanti - viņi visus pielīdzina vienādam smadzeņu darbības līmenim vai ka??!!! Tāpēc vēlos jums danest tauta - ja cienāt sevi, savus nervus un līdzekļus tad izvelieties jebkādu citu operatoru, bet šo apejiet ar stūri!!! Jā... Un vēl... Apkalpošana loti zema līmeni, tāds iespaids ka visi lauki kas sabraukusi uz Rīgu strādā tieš tele2!!! Kad reģistrēju šim rinda stāvēju 1h + - ... Jo redz otram darbiniekam ari vajagot kādreiz atpūsties (Ka mani informēja lauka aiz letes!:) tikai nekas.. Ka ejot uz Dominu es nekad tur nēsmu redzējis vairāk par vienu lauki aiz letes!!!

F

M MārcīC 21.10.2015

Tele2 nav ne vainas! Man ir 500 MB bet mēnesī sanak ja labi 200 iztērēt sēžot internetā ik pa laikam. Un vienīgajiem manos laukos ķer normālu netu no meža vidus

F Fibonachi 25.10.2015

MAlacis ! Man prieks par tevim! Tad ari sedi savos laukos! Bet mes seit vairaki simti cilveku atstajusi komentarus vienaksri no pirksta zidam ara!
P.S. Veel taaads mazins jautajumins-cik tev Tele2 maksa par tavu lauku agitaciju???:)

Z za4iits 16.01.2016

Izskatās, ka ar tavu valodas prasmi un valodas kultūru, nav brīnums, ka tev kā muļķim nekas neaiziet līdz smadzenēm.
Arī man līdzīga situācija bija ar mobilajiem datiem - godīgi pazvanīju, apjautājos. Situāciju ir jāmāk risināt kā pieaugušam cilvēkam - nevis kā lauķim, lauķi ;)

H haha323 16.02.2016

Telefona funkcijās ir iespēja pārbaudīt, cik dati tiek iztērēti ;) Ja pilsētnieks pats neko nesajēdz, protams, tiek vainots operātors.

Z za4iits 17.02.2016

Nu neandertālieši nesajēdz, ka tikko nopirktu telefonu ir jāpārbauda, jo bieži vien automātiski ir ieslēgti mobilie dati un atjauninājumi programmām, pat ja netu nelieto. Ir jāatslēdz fona dati, jaizslēdz mobilie dati,jāuzliek, ka atjauninājumus telefona sistēmām atjaunina tikai caur Wi-Fi, no play veikaliem salādētās programmas - tieši tāpat kā ar sistēmas atjauninājumiem - jāuzliek tikai Wi-Fi tīklā.
Tehnoloģijas attīstās - nevar cerēt, ka cilvēks no sūnu ciema ar savu pirmo viedtālruni zinās šajā jautājumā labāk, kā cilvēks, kuram tas ir jau 5-6tais vai darbinieks KAC-os :D

Pirmajā reizē pašai bija kauns - itkā jauniete, bet nezināju :D tagad zinu labāk jo jau trešais viedtālrunis :D