Tele2 - Kombo

Šodien no i-bankas papildināju savas kartes kredītu pa 3.99 EUR, lai papildinātu tarifu ZZ VISI. Tā vietā atnāk īsziņa, ka pieprasījums par KOMBO pieslēgšanu saņemts. Es tādu nekad nelietoju un man tas arī nav aktuāls piedāvājums. Tāpēc esmu šokā par šo mistisko īsziņu. Sanāk ka pa 3.99 nevar papildināt, savādāk automātiski būs KOMBO?!

Dr DooM 16.09.2015

Kurš gadsimts aiz loga ? Kurš vispār mūsu laikos vēl čakarējās ar to sudraba siļķi (zz) un tele 2 ... Viņi takš tevi apkrāps pie mazākās izdevības !

Latviešu tautas 16.09.2015

Bet kads tarifu plāns tev bija iepriekš? Vajag tarifs VISI? Papildinā 3+1, 50 un aktivīzē ar SMS! Atlikums paliks uz nakamo mēnesi... Kombo nelieto:
ZZ KOMBO
Zvani uz citiem tīkliem Latvijā € 0, 17 / min
ZZ info 1676 (par savienojumu) € 0, 13
Tele2 info 1600 (par savienojumu) € 0, 13
DATU PĀRRAIDE
pēc tarifā iekļautā apjoma pārsniegšanas
Internets telefonā dienas cena € 0, 36

Internets telefonā dienas cena € 0, 36
Dienas cenā iekļauti MB 30
Maksa par papildu MB pēc dienas limita iztērēšanas € 0, 07
MMS vietējie € 0, 00

Dr DooM! Kadu operatoru tu domā piedavat? Bite? Dievs pasarga!

masyanya 17.01.2016

Tarifu Visi nevar pasūtīt caur i-banku, tāpēc automātiski Jums pieslēdzās Kombo. I-bankā ir rakstīti tarifu nosaukumi, Jūs vnk pēc cenas nospriedāt, ka tas ir Visi, bet tā nebija. Tarifu Visi nevar nopirkt i-bankā vai veikalos, tādos kā Maxima, Narvessen utt, jo daudzas sim-kartes ir jāreģistrē, lai šis tarifs pieslēgtos. Un ja šo tarifu nopirks tāds, kurš vēl nav reģistrējies? Loģiski, ka viņš šo tarifu izmantot nevarēs, tādēļ tikai caur veikalu vai caur sms, citu veidu nav.