www.sudzibas.lv Tele2 Vissliktākais internets Tele2

Tele2 - Vissliktākais internets Tele2

Nezinu, kā cilvēki vispār var pieslēgt sev Tele2 pakalpojumus! Man bija tarifs 3LVL, un, kad parējam uz Eiro, jābūt 4.27.. bet man atsūtīja vispirms 4.27, vēlāk 4.99, pēc tam vairāk par 7EUR, pēc tam vairāk par 15.. zvanīju, runāju - bezjēdzīgi. to internetu telefonā pieslēdz automātiski! kad iekļautais apjoms beidzās, tad, neprasot, pieslēdz nākamo datu paku! ja man būtu tā vajadzīga, es pieslēgtu citu tarifu. kā tele2 var bez klienta apstiprinājuma ktko pieslēgt! krāpšana notiek, un vēl no tevis padara losi. bet ja bērns spelē ar telefonu, iselēdz internetu, un stundām ilgi skatīsies filmas, kam tad ir domāti tie tarifi! man 3 gadu laikā tikai dažas reizes bija (no sākuma) atnācis pareizs rēķins. kāmēr sim-karte bija manā mašīnā ieslēgta. šo gad par janvāri-maiju es tele2 samaksāju 72Eur.. bet vajadzēja būt 21.35. tele2 krāpj klientus, un neviens Tele2 neko nedara, netiesā!

D

L L_B 15.07.2015

Nu tad kur problēma - ja liekās, ka netaisnība, tad ejiet un tiesājiet. Bet nē, visi tik sēž, sūdzās un gaida, kad kāds cits nelietīgo uzņēmumu pieliks pie vietas...
Bet par telefonu operatoriem...jā, reizēm viņiem gadās kļūdas tajos rēķinos, bet 99% gadījumu vainīgs pats klients, ka slinko izlasīt līgumu vai paurķēties telefona iestatījumos, lai kaut vai atrastu funkciju, kas ierobezo vai atslēdz pilnībā datu patēriņu.

L logistika 22.03.2017

Pietiek cilvēkiem pacietības un laika, lai sūdzētos!

iDmore 15.07.2015

Nevis krāpj klientus, bet pašai vajag pakustināt pelēko vielu.. Tele2 nevar iekasēt ne par ko.. Tērē datu plānu, tad arī maksā par to.. 99% telefonos ir visas iespējas gan atslēgt, gan uzlikt tiem limitus..

N Niiikka 20.07.2015

Es tele2 lietoju jau ilgi. Problemas ar tarifiem nav. Bija pieslegts n5 . Tur bija bezmaksas 500 mb interenets. Man bija pamaz, piezvaniju operatoram un vini piesledza zelts 2 gb. Internets. Ar rekiniem vis kartibaa.

N nesūdzos 14.01.2017

Nu pizgets sita pateikt u kurs atlauj skatities filmas telefona izmantojot mobilos datus visi tacu zin ka filmas jaskatas uz tv datora vai telefona izmantojot wifi un nekada gadijuma ne mob datus savadak bus tev rekins ar daudziem cipariem ...

N nesūdzos 14.01.2017

Ar rekiniem vienmer viss ir bijis100%kartiba
Maksa tikai par to ko iztere. Ja cilvecins nesaprot ko dara sory bet ta ir jusu problema un 100% jusu vaina un jaa nesen atteicos no tele2 bezlimita interneta jo bij problemas. Ar stabilitati nevis ar cenam vai ko tadu piesledzos pie baltcom kabela un zinu jus visi pret baltcom ari protestejat jo viss tak ir tik vemiens nak palasot viso so meslu ko te raksta un starp citu es turpinasu lietot tele2 mobilo tel ko panemu uz nomaksu ar visu tarifu baltcom atro internetu swedbank izdevigos bankas pakalpojumus un tt jo seit izteiktie viedokli pa lielam visi ir rupji sakot no ъ izvilkti un neatspogulo realo situaciju vienigais ko te redzu ir ar visu neapmierinatu cikstetaju un ziidu barinu kas mekle iespeju kadam ieriebt par savam kludam. Ziniet ko jus pasi pie visa esat vainigi mulkisi...

т Теле2 21.11.2017
Adrese

Это просто ужасная компания. Поменять адрес элементарно не могут. Мы его везде находим, а ЭТА компания не может найти наш адрес. Счет получить не можем. Пенсионерку доводят до белого колена. Человек счет получить не может.

S sdsdds 11.12.2017
reikini

Cilveks ir miris vairak neka 40 dienas. Bet vel joprojam Tele 2 suta reikinus un vel pie tam reikina parada summu