www.sudzibas.lv Tele2 Interneta ātrums nogriezts.

Tele2 - Interneta ātrums nogriezts.

Tātad šī būs sūdzība par Tele2 3G internetu. Es vēlējos pierādīt to ka tomer Tele2 nogriež interneta ātrumu. Protams tas man nebija nekāds šoks jo es zināju jau to būdams IT nozarē. Tas pats ir ar LMT 4G bet viņi man pagaidām nav nogriezuši ātrumu šeit 30 Mbit down.Es esmu uztaisījis speedtestu uz 4 atšķirīgām "platformām" un tas viss tika veiks viena un tajā pašā dienā un ar 20 minūšu atšķirību starp pirmo un pēdējo testu.http://puu.sh/gOYIu/9cced6bd36.jpg - Pašbūvēts Desktop dators - Windows 7 64 Bit - Tele2 "Puļķis" - Huawei E3131. - Laiks 16:05 2015.03.25 - 34 Ping 0.60 Mbit Down 2.18 Mbit Up http://bildites.lv/images/5gv0w683a3wsmw2puybb.png - Portatīvais dators ar lēnākām "Iekšām" - Windows 8 32 Bit - Tele2 "Puļķis" - Huawei E3131. - Laiks 16:12 2015.03.25 - 76 ping 2.45 Down 0.70 Uphttp://puu.sh/gOYtj/d2f152a90e.jpg - PAP5400DUO - Prestigio - China. - Wi-Fi Adapteris TP-LINK WN721N - Viens no Lētākajiem Wi-Fi USB adapteriem. - Laiks 16:00 2015.03.25 - 30 Ping 1.68 Down 0.94 Uphttp://puu.sh/gOYa2/781876dbe5.jpg - GT-S5570 - Samsung "S1" Mini. - Wi-Fi Adapteris TP-LINK WN721N - Viens no Lētākajiem Wi-Fi USB adapteriem. - Laiks 15:54 2015.03.25 - 80 Ping 1.42 Down 0.31 UpTātad fakti kas man liek domāt ka viņi nogriež ātrumu?1. Uz pašbūvētā desktop datora kurš ir ļoti ātrs es saņemu 0.60 Down bet vis interesantākais tas ka es saņemu 2.18 Up. Šim ciparam vajadzēja būt otrādi jo 3G Uploads nav 4G uploads kurš ir gana līdzīgs ar Down. Un tas ka es saņēmu 34 ping.2. Portatīvais dators kurš ir gana palēns saņem 76 ping 2.45 Down un 0.70 Up (Dators atrodas pie Desktopa un "Puļķis" ir Orientēts tādā pašā vietā kā Desktopam.3.Prestigio telefons kurš piebildīšu ir lēts ķinietis saņem 30 PING caur HOTSPOTU!! Šeit ir vairāk "Darba" jādara nekā puļķim jo šis saņem signālu no torņa un apstrādā viņu pārsūta uz Wi-Fi Adapteri. Kurš piebildīšu ir viens no lētākajiem TP-LINK wi-fi adapteriem. WN721N.Par prieku man līgums ir beidzies starp mani un Tele2 tagad es pāreju uz LMT 4G uz beztermiņu jo kam man lietot Tele2 ierobežoto 3G ja es varu paņemt 4G kuram ir bez limita apjoms un apmierinošs ātrums.Šis raksts ir domāts patērētājiem lai jūs uzmanītos no Mobīliem operātoriem un šeit tiešāk Tele2. Es nevienam neieteiktu parakstīt 2 gadu līgumus. Ideālāk būtu paņemt Beztermiņa līgumu jo 1. Ir ļoti minimāla iespēja ka viņi "nogriezīs" jo viņi saprot ka tu vari atteikties jebkad. 2. Tev nevajadzēs uztraukties un ja kaut kas tevi neapmierinās tu jebkad varēsi viņus "Pasūtīt".Nevienam neiesaku lietot Tele2. Paldies ka lasīji.

J Juris_______________ 26.03.2015

Paņem savu puļki iespraud portatīvajā un saviems Lejasmazpisāniem aizbrauc uz Vecpisāniem, t.i. pie cita torņa, tad vēl pie cita un vēl pie cita. Un tikai tad, ja katrā gadījuma ātrums būs ierobežots, tad vari rakstīt te sūdzību.

Vēll 26.03.nav pienācis!

L Lilita Sipčenoka 18.03.2016

Kad sākām izmantot šo pakalpojumu ātrums bija 55,...,tagad 28..augstākais 37.mēru ar lmt un speed.testu.Izdomā visādas atrunas.Viss bremzē ,arī filmas.Man riebjas melošana !!!Man ir neieberožots internets,par kuru maksāju...it kā padomijā;nevis ES.
Tā ir mūsu pieredze izmantojot Tele 2.

Kad būs,tad atbildēšu!