Tele2 - Garantija

Šī ir vienkārši ņirgāšanās... 09.10.15 no Tele2Latvia nopirku telefonu darbam HTC M9 (gandrīz 800 eiro) kuram vakardien noklājās ekrāns, bet jau kādu labu laiku baterijas kapacitāte bija tik minimāla, ka dienā reizēm pat 3x paspēju to lādēt.... Šodien aiznesu telefonu uz Tele2 Latvia garantijas remontu kuru veic uzņēmums SIA MTTC. Kā rezerves telefons uz divām nedēļām (kā minimums) tika iedots brīnums, lai neteiktu vairāk... Pie lūguma pēc saprātīga telefona, iedotā kalkulatora vietā, tika atcirsts, ka viņiem neesot jāizdabā visiem, ja vajag ņemiet, ja nevajag, neņemiet... Tiku aizsūtīts atpakaļ uz Tele2Latvia risināt šo jautājumu, kuru tā arī filiālē neviens pat neiedomājās kustināt!
Atjautības uzdevums - Nopirku S klases Mercedes Benz, braucu uz garantijas remontu, jo kaut kas ir noticis, bet man kā maiņas auto tiek iedots 80 gada Žigulis ar norautu uzpūtēju... Cik lojāls klients es būšu???
Drausmīgāku garantijas remonta apkalpošanu es neesmu redzējis!!!

Papildināts Pats Liepiņš 09.03.2016

Draugi, Neņemiet telefonus un pieslēgumus tele2!!! Attieksme ir sliktā, lai neteiktu vairāk!!!

G Gudrs 09.03.2016

Tu esi vispar smiekligs:)))
Tu doma ka tev iedos uz laiku to pašu telefonu pa 800 eiro??Tu esi normals?
Saki paldies, ka tev ir vispar kaut ko iedeva, viņiem tiesibas neko tev nedot uz remonta laiku!!!!Tas ir pardeveja velme un bonuss tev.
Pircejiem nav nekadas tiesibas tagad, garantijas remonts 30 dienas un čau bralis!!!

Priecājies būtu, ka iedeva lētu telefonu, ja tam kaut kas notiks samaksāsi 30 EUR un būs 2 telefoni. Bet runājot par attieksmi - Tele2 tu esi svarīgs tikai kā naudas slaucamais, pārējais ir tikai nepatīkams traucēklis.

M mineraaluudens 11.03.2016

domāju, ka nav jau tele2 vaina. bitei arī tas mttc labo, kad pirms apmēram diviem gadiem gāju tur savu telefonu uz garantijas remontu nest, mani čakarēja trīs mēnešus, nokāsa 150eiro un beigās, kad padsmit reizes gāju uz biti dusmoties, tad mttc iedeva vienkārši jaunu telefonu vietā (just 5 spaiseri), kas vērtības ziņā neatbilda iepriekšējam telefonam it nemaz, par naudas atgriešanu pat nesapņoju. tā kā, ja ir iespēja, labāk nest uz citu servisu un kaut vai samaksāt, bet lai nav mttc čakarēšanās

masyanya 12.03.2016

Saprotiet, kur telefons ir nodots remontā - tur arī klients iegūst maiņas telefonu. Jūs nevarat nodot remontā vienā vietā un pēc tam pa visu Rīgu katrā Tele2 veikalā izņemt pa vienam maiņas telefonam, tas taču ir loģiski. Maiņas telefons arī ir pretimnākšana, vienkārši pirms tam vajadzēja painteresēties par šo lietu sīkāk.