www.sudzibas.lv Tele2 Tele 2 pārdod neoriģinālos telefonus

Tele 2 - Tele 2 pārdod neoriģinālos telefonus

Jau sen vēlos nopirkt telefonu, un visbeidzot arī atradu pie Tele 2. Vēlējos nopirkt jauno Huawei Ascend P7
bet, protams, pirms pikšanas pārbaudīju huawei oficiālajā mājaslapā telefona specifiskos tehniskos datus un
ieraudzīju, ka tie atšķiras no tiem, kas ir tele 2 mājas lapā. Rakstīju uz tele2 klientu servisu un jautāju kapēc
ir tādas atšķirības un vai viņi pārdod oriģinālo huawei. Pirmā atbilde bija ka viņi noskaidros informāciju
tuvāko dienu laikā, kad pagāja 3 dienas atbildes tā arī nebija, uzrakstīju pati vēlreiz, atbildēja ka viņiem vajadzīgs vairāk laika, un nu jau pagājušas vairākas nedēļas un viņi veiksmīgi mani ignorē...nu tad skaidrs ka Tele 2 pārdod NEORIĢINĀLO Huawei Ascen P7 par oriģināla cenu. Ziniet, ka tehniskie dati nevar atšķirties no tiem, kādi ir jebkuru citu telefonu oficiālajās mājaslapās un ja ir atšķirības tad vajadzētu aizdomāties par preces oriģinalitāti....lūk šādi attiecas pret klientiem tele 2..

K

T tadumtss 15.06.2014

Neredzu šeit problēmu. Patiesībā, jebkurš ražotājs pie preces informācijas mēdz norādīt, ka atkarībā no reģiona arī preces specifika var būt atšķirīga. Vieni tirgo ar atmiņas karti - citi bez . Vieniem ir tāda OS uzlikta - citiem cita. Un pašam gan nācies saskārties, ka bieži vien arī ražotāja norādītā specifika nav līdz galam apskaidrota - bija gadījums ar operatīvo atmiņu, kura pēcāk dabā bija 1/3 mazāk veiktspējīga.
Sākumā vienmēr painteresējies par to telefonu kādā specializētā veikalā. Šādus specifikas jautājumus tur tiem konsultantiņiem pat vari neuzdot. Gadījies vienā internetveikalā līdzīgi, ka tigo preci par kuru ir tik minimāla informācija, pat vienā brīdī šķiet, ka pat konsultantam maza sajēga par ko tieši tiek jautājums uzdots.

Likumsargs 16.06.2014

Telefona specifika ir atkarīga no reģiona (valsts), kur tas tiek tirgots. Tā kā šajā gadījumā ražotāja mājas lapa nepalīdzēs, jo ražotāji savās mājas lapā ieliek maksimāli iespējamo specifikāciju!

M Marianna Sinicina 08.08.2016

Nekad nevar normāli sazvanīt operatoru.Zvanu jau 4 stundas un nekādas atbildes!!!!!!!

B BertaJansone 05.10.2016

Es jau pusstundas!!! laikā nevaru sazināties ar operatoru!!! Visu laiku viņi ir " aizņemti " ..
Vēlme mainīt operatoru.

L Līga Rebaine 23.02.2017
4G internets

Es nesaprotu ka tele2 var lielīties ar to ka viņiem ir ātrākais internets Latvijā! Man mājās ir tele2 ruteris un arī šeit ir 4G bet es to kautkā nejūtu skatoties video www.youtube.com man viņi raustās un ilgu laiku lādejas!

_ _alfa_lima 18.03.2017
tīkla trūkums

Atūpā, Svētes pagastā interneta ātrums ir nepietiekoš - websaits lādējas 5min, un filmas pārlādējas ik pēc 10sekundēm. Tele2 ir sliktākā interneta kompānija Latvijā!

_ _alfa_lima 18.03.2017
tīkla trūkums