www.sudzibas.lv Tele2 slikts serviss

Tele 2 - slikts serviss

Šobrīd ir forša atlaide, kur par pus cenu var iegādāties telefonu. Un es laimes pilna devos uz veikalu, jo vēlējos iegādāties telefonu, bet nu manu laimi aplauza.
Tā kā biju mēģinājusi pāriet uz biti, bet jaukie tele2 operatori pierunāja mani palikt. Tad šī arī bija mana kļūda. Izrādās ka es nedrīkstu izmantot šo akciju, jo ar to "īpašo" tarifu , ko viņi paši man piedāvāja lai palieku, es nedrīkstu paņemts telefonu par pus cenu. Izskatās ka tele2 pazaudēs klientu ;) Kā arī vienīgais, ko operatore man varēja pateikt , ka tādi ir šīs akcijas noteikumi, un lādzīgi uz maniem jautājumiem nespēja atbildēt.

Q

X xxxx 01.09.2016

nāc droši uz biti....būs daudz labāki nosacījumi

D Darkyuuu 02.09.2016

Tikai nevajag, zinu es jūsu nosacījumus

N neciksti 01.09.2016

Ieej ludzu tele2 majas lapa un palasi kampanas noteikumus ja tur ir skaidri un gaisi rakstits ka nav apvienojama ne ar vienu citu atlaidi tad pasiem vien jarekinas

Šie telefoni ir pieejami tikai ar noteiktu tarifu plānu, vienkārši vajag izlasīt akcijas noteikumus. Tāpēc vai nu jāmaina tarifa plāns un jāņem telefons par puscenu, jeb jālēkā kā puņķim uz drāts no viena operatora pie otra čīkstot, ka viņiem ir slikts serviss.

T Tong Po 02.09.2016

Man ir viedoklis, ka šādi izrīkojas ne tikai šis operators. Kad es vēlējos no BITE pāriet uz TELE2, tad man BITE piedāvāja labākus nosacījumus, ko, starp citu, kad es salonā ar viņiem tāpat runāju, pirms domāt par pāriešanu, piedāvāt nevarēja.
Okay, kad jau sataisījos pāriet, piezvanījačalis no BITE, pastāstīja kādus tarifu ciparus var piedāvāt un uz kādu termiņu. Vienojāmies. Ne vārda nepateica, ka viņi maina tarifu plānu (man līgumā, kas manis parakstīts, joprojām iepriekšējais fiksēts); ne vārda nepateica, ka es nevarēšu pirkt no viņiem akcijas preces (neinteresē, bet tomēr - neinformēja), ne vārda nepateica par to, ka, ja es pēc kāda laika gribēšu vienalga mainīt operatoru, man būs jākompensē jaunā tarifa lietošanas laikā saņemtās atlaides.
Pa lielam, vienalga. Gribēšu pāriet - varēs tiesāties, jo man līgumā, ko esmu parakstījis, nekas tāds nav atrunāts, un telefonsarunas, ja viņiem glabājas ierakstītas, arī nesatur šo informāciju, jo vienkārši man to nesniedza.
Tā ka domāju, ka operatori pa lielam strādā vienlīdz nekorekti.

Dr DooM 02.09.2016

Tas pie mums saucās ''godīgs'' bizness , bet ar apslēptām zemūdens klintīm.....

Diemžēl, šim biznesam ir beigas, jo operatori ar saviem piedāvājumiem vairs nevarēs zvanīt citu operatoru klientiem.