www.sudzibas.lv Tele2 Sakaru kvalitāte

Tele 2 - Sakaru kvalitāte

Nesen pārgāju uz tele2 Zelts tarifu plānu, kas iekļauj bezlimita sarunas un sms uz populārākajiem tīkliem Latvijā, plus vēl klāt 2GB izklaidei internetā.Esmu patiesi pārteigts kā tāds mobīlais operators var izturēt konkurenci un noturēties tirgū ar tādu sakaru un datu pārraides kvalitāti... tiešām nožēlojami. Labi, pieļauju ja cilvēks uzturas tikai pilsētā viss būs kārtībā, bet nedod dievs, ka padosies kaut kur zaļumos vai ielīdīsi tumšākā stūrī, ar zonu cauri. Runājot par internetu, nezinu kādai ir jābūt pacietībai, lai notērētu 2GB ar tādu datu pārraidi, sajūta bija pielīdzināma, kad jāatgriežas 10 gadus atpakaļ ar gprs datu pārraidi, kur mājas lapu ver pusotru minūti vaļā. Domāju, ka operators ir progrēsējis, bet nācās vilties.

K

Latviešu tautas 03.02.2015

Zelta zivtiņa VISI vai COMBO - 3, 99 eiro menesī http://www.zeltazivtina.lv/balss-tarifi/balss-tarifi-visi/balss-tarifi4/kombo/

zirgs_kamene 03.02.2015