www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana, slikta klientu apkalpošana.

Tele 2 - Krāpšana, slikta klientu apkalpošana.

Man bija paņemts jaunais 4G internets ar modēmu datoram kā tests 14 dienas 2015. gada sākumā. Pēc 14 dienām tas tika automātiski pagarināts kā maksas pakalpojums 20eur mēnesī un pēc 24 mēnešiem modēms pārnāk manā īpašumā. Tagad, kad esmu nolietojis šo internetu 18 mēnešus un visu laikā samaksājis, man tika nozaudēts modēms, kad nācu un prasīju, lai nobloķē manu nozaudēto modēmu un iedod jaunu vietā, lai varu turpināt izmantot savu pieslēkto pakalpojumu teica, ka to var izdarīt, tikai būs jamaksā 15 eur. 5eur jauna sim karte un 10eur modēms. Tagad skatos mājās, man iesmērēts 3G modēms uz 4G interneta. Modēmu atpakaļ vairs neņēma, bet pieprasīja nu jau vēl 72eur (pilnu summu) par nozaudēto modemu vai arī vienkārši turpini maksāt 20eur atlikušos 6 mēnešus par internetu kuru nevaru izmantot, jo nav modēma. Man tas sķiet daudz par daudz pāŗmaksāt, jo 18 mēnešus jau esmu nolietojis, tāpēc piedāvāju samaksāt starpību 6 mēnešus tieši par modēmu, nevis internetu, bet Tele2 klientu centrā neko nesaprot vai negrib saprast. Apkalpo slikti un nespēj atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem, nespēj piedāvāt vispāŗ nekādus risinājumus. Bet 3G modemu uz 4G interneta +15eur+72eur izspiest māk ļoti labi!

J

J Janis Kalns 27.07.2016

Tele2 ir divu veidu modēmi abi atbalsta 4G standartu - kur nav 4G pārklājuma tur pārslēdzās uz 3G
Modēms tiek izīrēts bez maksas - ja nozaudējat tad faktiski jūs pazaudējāt īpašumu kas jums nepieder.

J Jānis 06.08.2016

Tā viss nav! Ir vēl trešais melns Zelta Zivtiņa modēms maksā 10eur. Viņi to iesmērē klientam nozaudētā 4G modēma vietā + ievietoja tajā jaunu uztaisītu Tele 2 kartiņu par 5eur un neko nemin par to, ka tas vairs neatbalsta 4G internetu. Klients mājās saprot to, ka tas strādā tikai uz 3G nes atpakaļ, bet atpakaļ nepieņem un 15eur neatgriež. Pēc tam klients dusmīgs, ka viņu apmāna un viņam nepasaka visu līdz galam atslēdz visu, jo izdevīgāk ir samaksāt 72eur+nepilnu pēdējo reiķinu nekā 20eur maksāt 6 mēnešus par internetu, kuru nevari izmantot pilnībā. Un vairs nav Tele 2 klients. Problēmas ir arī ar to, ka Tele 2 mīl savus klientus un it īpaši tos, kas šādā veidā aiziet no viņiem, jo pēdējo reiķinu viņi neatsūta vairs, tapēč ir jāiet atkal un atkal uz Tele 2 kantori, lai tiktu no viņiem vaļā, lai nesanāk kā citiem, kad iemet parādniekos par nesamaksātu pēdējo reiķinu, kuru paši nemaz nav atsūtījuši.