Tele 2 - krapsana

Neņemiet pie tele2 ruteri...!!! ! ! līdz ko paņemsiet testēt uz 14 dienam, pēc tam
atnāk
rekiņš par lietošanu.. Un jauns nummurs.. Nesuta info uz e - pastu, bet pa pastu.. Turklāt alfas tele2 sež konsultanti bez sejas, dusmīgi.. Neapmierināti.. Un otrkārt saistība par ruteri apgalvo, ka 14 dienas bus par brīvu.. Tagad tiešām ticu, ka tele 2 ir sliktākie no visiem operatoriem..

Pacco_al 23.03.2016

Var būt tomēr pagāja ilgāk kā 14.dienas un rūteris netika atgriezts laikā?

N Nezkasvinsir 26.03.2016

Pilnīgi ticu ka neatgriezi laikā to rūteri un pats vainīgs. Un ja tomēr ne tad griezies ar līgumu kurā datumā ņēmi un kad viņi tev vēstuli atsūtīja un ja mazāk par 14 dienām viņi VIENMĒR piekāpjas, bet reāli vajag faktus nevis ķip lietoji 14 dienas tad nelietoji bet arī neatgriezi atpakaļ

Kad ņēmu rūteri pie Tele2 14 dienu izmēģinājumam, nebija nekādu problēmu viņu atgriezt pēc testa. Par cik interneta ātrums man vajadzīgajā vietā tomēr izrādījās nepietiekams, izvēlējos Bites 4G. Tāpēc te vairāk izskatās pēc krāpšanas no paša lietotāja puses: rūteri laikā neatdeva, toties tagad viņam par to jāmaksā un tad nu Tele2 vainīgi. Jautājums: kāpēc tad bija tas rūteris jāņem? Gribējās internetu par brīvu? Nu, nesanāca...

D Daiva Gaļicka 26.04.2016

Man ar ir rūteris ,lietoju 14.dienas bet reiķina nebija,noteikti kāds pārpratums.