Tehnoshop.lv - Krāpšana

25.maijā 2016.g. pasūtīju bērnu rotaļlietu, pēc pār stundām saņēmu no Tehnoshop veikala avansa rēķinu uz 50.00EUR., tā tad prece ir uz vietas un viņu pārdot(izrakstītais rēķins), apmaksāju, gaidu... Zvans pēc 5-6 dienām, izrādās preces nav uz vietas, būs piegāde pēc nedēļas, gaidu..... Pēc nedēļas zvanu, atbild kā piegādātāji aizmirsa ielikt manu pasūtījumu . Lūdzu atgriezt naudu, jā atbild , divu nedēļu laikā.... Šodien jau 29. jūnijs, naudas nav, rotaļlietas arī. uz zvaniem atbild kā grāmatvede ļoti noslogota, bet viņi nodos viņai ziņu. Vairāk ar šīs firmas nekad neko nesūtīšu un draugus brīdināšu par negodīgu attieksmi pret pircējiem.

Z

G GT_ 29.07.2016

Sveiki, ar ko beidzas Jusu stasts ar so veikalu? Mana situacija ir identiska, ari "aizmirsa ielikt pasutijumu", naudu atgriezis 2 nedelu laika (nu ja, ka tad, divas nedelas jau pagaja). Uz zvaniem atbild, uz e-pastiem ne, zvanot saka ka gramatvede visu nokartos lidz nedelas beigam. Nekas nav nokartots, pirmdien dosos uz PTAC, par ko Tehnoshop ir rakstiski bridinats. Izskatas, ka ta ir parasta krapnieku shema - panemt 100% prieksapmaksu, pec nedelas pateikt ka "preci aizmirsa piegadat" un nauda tiks atgriezta 2 ned.laika. Man tiesam nav zel sava laika, ja PTAC nepalidzes, es rakstisu iesniegumu policija par krapsanu. Savadak Tehnoshop ari turpmak nems 100% prieksapmaksu par to kas nekad netiks piegadats.

intel 17.08.2016

Es gribēju pirkt preci, 60 EUR vērtībā, vispirms aizsūtiju e-pastu, prasot vai prece vispār ir pieejama uz vietas un, ka vajag dabūt visātrākajā laikā, tā arī nav atbildēts 3 dienu laikā - te var redzēt cik ļoti "nopietni" uztver savu biznesu.