www.sudzibas.lv Tehnoshop.lv Slikts serviss

Tehnoshop.lv internetveikals - Slikts serviss

Slikta pieredze ar iepirkšanos Tehnoshop interneta veikalā. Ļoti kategoriska un nelaipna attieksme no kontaktpersonas puses, piedāvā preces kuras vel jāpasūta, piespiež samaksāt par preci jau iepriekš, kaut summa ir tikai12 eiro, neuzticoties pasūtītājam, kaut esmu jau klients, pie tam preci man nepasūta un citus risinājumus nepiedāvā. Esmu palikusi bez preces un arī bez nauda, kuru sola kaut kad atgriezt. Ļoti neieteiktu tur iepirkties.

R

intel 14.09.2016

Tapec vajag lasit sudzibas pirms ko pasuti no interneta veikaliem, es ari gribeju pasutit, bet izlasiju sudzibas un sapratu, ka labak ne, un ka ari tehnoshop pat neatbildeja uz e-pastu, ta ka klientus viniem nevajag. Nopirku preci citur..