www.sudzibas.lv Tehnoshop.lv Preci nepiegada

Tehnoshop.lv - Preci nepiegada

Viss sākās ar to ka februāra beigās pasūtījām bērnu ratiņus šajā veikalā. Pazvana pasaka ka jāgaida 3-4 nedēļas, piekritām uzgaidīt.18.03 pazvana viņu darbiniece pasaka ka to ratiņu viņiem nebūs ir līdzīgi ratiņi, jaunāks modelis, kas ir pieejams jau pie viņiem, lūdza samaksāt rēķinu un ka piegādi veiks no 23 līdz 25 martam, ok piekritām, apmaksājam piegāde no Rīgas uz Ventspili, zvanu 26.03 jautāju kur ir solītā piegāde līdz 25 datumam? Šie saka varat braukt pakaļ, es minu atkārtoti ka neesam no Rīgas un ka ir samaksāts arī par piegādi, saka ok piegāde būs šodien 30.03 pirmajā dienas pusē, ap 12.00 zvanam, lai varam sastādīt dienas grafiku kā rīkoties, jo jāsēž mājās un jāgaida piegāde, šie ilgi necēla, pēc tam pasaka ka piegāde būs vai nu vakarā vai rīt, atkal marinē, laikam rīt ja no rīta nebūs piegādes būs jātērē savs laiks braucot pie viņiem uz ofisu!

R

R ri4y 31.03.2015

Viss atrisināts prece piegādāta

V Verascht 22.04.2015

Мои приключения с этим интернет-магазином продолжаются