TC Top Smiltene - Ieteikums

Sekojošo lūdzu uztvert kā konstruktīvu kritiku, nevis bezgaumīgu "uzbraucienu" šedevru, kā portālā bieži redzēts.

Runa nav ne par veikala darbiniekiem, ne produktiem un to kvalitāti. Tur viss kārtībā.

Iepirkšanās centrā "Top" Smiltenē, tieši pilsētas centrā, biju iegājis kā ierasti iepirkties un pienāca laiks nolaist spiedienu, kad māte daba sauc. Ieejot dabas telpā biju pārsteigts, kā sanitārās telpas ir negatīvi pamainījušas izskatu. Netīras flīzes, griezti, sienas nošķaidītas un iekrāsojušās dzeltenīgā krāsā.
Kopš veikala būves visticamāk nekas nav darīts, tāpēc lūdzu vadību apdomāt ievest šīs publiskās telpas 21. gadismta krāšņumā, lai apmeklētājiem brītiņš atvieglojuma būtu patīkams un nekaitīgs, kā mūsdienu standartos ierasts.

Papildināts _Barons_ 26.01.2019

Vēlos minēt, ka mūža garumā ir dzīvots Smiltenē, tāpēc iespaids ir korekts, nevis mirkļa iespaids un apstākļu sakritība.

_