www.sudzibas.lv Bolt Neviens nepabriedināja par reg. Maksu

Taxify - Neviens nepabriedināja par reg. Maksu

Labvakar, šodien izmantoju jūsu aplikāciju otro reizi, pec pirmās reizes man tika piešķirta atlaide 2 eiro ar nosacījumu ka regidresu savu kartiņu un maksāšu ar karti nākam reiz. Okey, izsaucu taxi no Imantas līdz centram samaksāju 8.20 nekāda atlaide netika piešķirta un klāt par reģistrāciju no mana konta tika rezervētas 5 eiro, , bet neviena cita aplikācija nerezervē par reģistrēšanos 5 eiro.

16.02.2019

Papildināts Anastasija Pļuhina 16.02.2019

Ja es zinātu kā ceļš līdz centram man galu galā maksātu 13.20es noteikti izmantotu citas kompānijas pakalpojumus.
Pastāstīšu par savu pieredzi draugiem un paziņām, ceru ka nākam reiz jūs brīdināsiet cilvēkus par reģistrācijas maksu pirms braukšanas. Ieteiktu rakstīt šo informāciju ar lieliem drukātiem burtiem, lai citi zin cik viņam tieši izmaksas gan reģistrācija gan braukšana. Piedodied bet ir cilvēki kuri plāno uz ko, kad un cik tērēt savu naudu. P.. S banka atgriezis man naudu tikai pirmdien, jo viņi pa brīvdienām nestrādā.

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 18.02.2019

Labdien,

Mums ir ļoti žēl dzirdēt, ka Jums bija negatīva pieredze ar Taxify.
Taxify aplikācijā nav reģistrācijas maksas, minētie 5€ ir autorizācijas maksa, kas tiek īslaicīgi rezervēta, lai pārbaudītu aplikācijai pievienoto bankas karti. Pēc tam šī nauda uzreiz tiek atgriezta Jums atpakaļ bankas kontā. Naudas atgriešana parasti notiek 3-5 darba dienu laikā, atkarībā no bankas, ko izmantojat.
Ja rodas vēl kādi papildus jautājumi, noteikti sazinieties ar mūsu klientu atbalsta centru, sūtot ziņu uz [email protected] vai zvanot uz +371 66164036.

Ar cieņu,
Taxify