Tavs Santehniķis - Slikts serviss

Sveiki visiem!
Zvanīju šai firmai, vajadzēja nomainīt vannu, visas caurules vannas istabā un virtuvē. Meistars solīja, ka atnāks pēc 1 dienas- (piektdien) apskatīties, tad piezvanīja piektdien un pateica, kad diemžēl atnāks sestdien, jo nav mašīnas- braukšot ar trolejbusu.
Ieradās sestdien, pateica, ka darbs būšot viņa lielākais murgs. Sarunājām, ka ieradīsies nākam nedēļ- otrdien un ka visu sataisīs 1 dienas (varbūt 2 dienu) laikā. Tajā pašā dienā atsūtīja aprēķinus uz e-pastu par darbu un detaļām. Pats arī solīja, ka otrdien aizvedīs ar savu auto uz santehnikas veikalu nopirkt caurules, vannu u.t.t.
Tad piezvanīja pirmdien un pateica, ka diemžēl nevarēšot atnākt otrdien, jo redz atkal nav mašīnas. Meistars nekādas citas opcijas nepiedāvāja, vienkārši stādīja fakta priekšā. Izteicu viņam neapmierinātību, tad viņš jau solījās atbraukt ar taksi (un kā tad ar santehnikas veikalu?). Atteicos no viņa pakalpojumiem. Nu ja negrib darīt savu darbu vai nemāk, nu tak vienkārši vajag pateikt, bet nevis tērēt citu laiku.
Netērējiet savu dārgo laiku, labāk izvēlieties citu santehnikas kompāniju.
Šādi secinājumi par šo meistaru un kompāniju:
- neciena klientu laiku;
- netur dotos solījumus;
- vienaldzīga attieksme pret klientu.
Ceru, ka šī sūdzība ļaus tam meistaram izvērtēt savu attieksmi pret klientiem un uzlabot savu servisu.

I ivo k 26.10.2016

Visiem Sveiki !
Nezinu kā citiem, bet man ir tikai pozitīvs vērtējums par šo MEISTARU.
Vecās aizaugušās kanalizācijas caurules kvalitatīvi nomainīja uz jaunām.Pie tam šo to pieremontēja par ko iepriekš nebijām vienojušies. Meistars akurāts , kārtīgs pēc darba veikšanas atstāj tīrību.
Darba izmaksas atsūtīja uz e-pastu piedāvājot 2.variantus veicamajam darbam tā kā pats varēju izvēlēties kurš man ir piemērotākais.
Tā kā šim MEISTARAM " cepuri nost "
Ja man turpmāk kaut ko vajadzēs netērēšu lieku laiku citu meklējot.
-Tāds ir man vērtējums-