Tasty Baguette - Apkalpošana

Brīvdienās bijām iegājušas Tasty Baguette. Ienākot kafejnīcā, aiz letes neviena nebija. Gaidījām 5-10min., kamēr meitene atvilkās no sazin kurienes. Izvēlējos ēdienu no dienas piedāvājuma, meitene paziņoja, ka to varot dabūt tikai darbadienās. Vai tad tiešām tad tik grūti aizvākt to tāfeli, ja jau piedāvājums attiecas tikai uz darbadienām? Ok, mainīju izvēli, bet arī nākamais izvēlētais ēdiens nebija pieejams. Draudzenes izvēlētais arī nebija pieejams. Kad draudzene pajautāja par kartupeļu pankūkām, atbilde bija - jā, ir, bet jājautā pavārei vai viņa gribēs cept!!! Normāli???? Ko nozīmē vai gribēs cept? Vai tiksi pie pusdienām ir atkarīgs no pavāres garastāvokļa? Iesaku vadībai nomainīt gan vīzdegunīgo, lēno, nelaipno skuķi un pavāri, tad, iespējams, vairs šai iestādei neiešu ar līkumu.

donna b 27.11.2015

Vai gribes cept? Sis gan labs. :)