www.sudzibas.lv Tart.lv pasūtījuma nav tā pat kā naudas

Tart.lv - pasūtījuma nav tā pat kā naudas

Situācija bija tāda, tuvojās ziemassvētki nodomāju varētu kko interesantu uztaisīt sev un savai draudzenei. Sataisīju smuku pasūtījumu ar viņu piedāvāto paypal samaksāju un laimīgs gaidīju.
Pagāja gandrīz 2 nedēļas un kāds pat piezvanīja apjautājās vai es negribot ņemt cita modeļa t-kreklu, jo izvēlētais nēesot noliktavā, teicu o.k. un turpināju gaidīt. Un tā pagaidīju velvienu nedēļu. Izdomāju aizrakstīt meilu painteresēties, pēc pāris dienām mēģināju zvanīt... un kad arī tad vel atbildes nebija sapratu ka mani gandrīz 40 EUR ir aizgājushi uz labāku vietu. lūk jums tart.lv apkalpošana :)

A atrisini 19.02.2009

iepeercies www.atrisini.lv un prece Riigaa tiek piegaadaata 2 stundu laikaa, liidz pat 22 vakaraa.
www.atrisini.lv
un shobriid visaam preceem atlaide -88% un cenas tikai no 1 Ls!

T TART 23.02.2009

Labdien!

Ir ļoti gruti atbildēt par mūsu pasta kļūdām, īpaši svētku dienās. Pasūtījums tika izgatavots un aizsūtīts 3. dienā pēc apmaksas. No savas puses esam gatavi uztaisīt no jauna pasūtījumu, ja jau radās tāda situācija.

P pacakelija 13.07.2012

Pasūtīju t-kreklu dāvanai dzimšanas dienā.( pasūtīju pirmdienā un dzimšanas dienai jābūt svētdienā) Mājas lapā ir uzrakstīts izgatavošanas termiņš - 1-3 darbadienas. Uz dzimšanas dienu es atnācu ar tukšam rokam . Pasūtījumu gaidu jau 3 nedēļas un nezinu vai saņemšu...
Ļoti slikta apkalpošana!!! operatori neko nevar pateikt par pasūtījumu un cilvēks, kurš nodarbojas ar šo pasūtījumu, arī nevar atbildēt ( jo nezin) un pārzvanīt visu laiku aizmirsa . Nekad es neveikšu pasūtījumu šajā firma.

A awalanch 18.08.2013

Labdien!
Shados gadijumos kad prece tiek pirkta caur PayPal atcerieties ka jums ir 45 dienas lai apstridetu pirkumu un atvertu stridu!
PayPal piedava pirceja droshibu un ja gadijuma prece neatnak vai atnak atshkiriga no pasutijuma droshi veriet valja "dispute" un PayPal Jums palidzes atgut naudu!!!