www.sudzibas.lv Tallink Prāmis Festival

Tallink - Prāmis Festival

23.08.2012. ar Festival devāmies uz Stokholmu. Atverot kajītes durvis pretī izvēlās spēcīgs smārds - sasmacis gaiss. Paturējām durvis vaļā, it kā izvēdinājās, it kā bija labāk. Naktī sapratu, kas par lietu - viena no gultām (matracis)bija piečurāta, gulēt nebija iespējams, jo noliekot galvu uz spilvena degunā sitās spēcīgs urīna aromāts. Varat neteikt, ka bija jāiet uz informāciju un kaut kas jāmaina, jo bērns jau gulēja, viņu modināt nevēlējos. Nedomāju, ka prāmja apkalpe nezināja par to, kas īsti smird šajā kajītē, taču mierīgu sirdi turpina pārdot biļetes. Tuvākajā laikā bija ieplānoti vēl pāris braucieni ar ģimeni uz Stokholmu, bet droši zinu, ka ar prāmi nebraukšu, arī draugiem un paziņām ieteikšu to nedarīt...

D

Z zilais valis 27.08.2012

1. Ja esi tāda mazohiste, ka nevari aizvilkties līdz infodeskam, guli vien tālāk.
2. Biļetes tagad pie trapa tirgo?

donna b 27.08.2012

Vai tad biletes pardod pramja apkalpe? Es domaju ka tiem, kas pardod biletes ir loti maz sakara ar tiem, kas apkalpo kajitas un ir lietas kursa, kur kas ir piecurats...

F Funny 27.08.2012

Vainīga tikai istabene, kura vai nu negribēja to tīrīt, vai vnk nepamanīja... varbūt arī tīrīja, tikai slikti...

Y YoYo 28.08.2012

dalsa ko tu te pilnīgas muļķības runā!!!
Tuvākajā laikā bija ieplānoti vēl pāris braucieni - kātad darīt tev nav ko kā ar kuģi vizināties jūrā pa nakti.
Tai galā tāpat neko vairāk kā aizskriet līdz vecpilsētais + apskatīt kādu muzeju nevar paspēt!
Nu un jēga turp braukt bieži???
Ā tagad var uz vācu ceļojošo cirku aiziet, tas pavisam blakus ostai izvietojies!
Bet par madraču tīrību atbild tīrīšanas serviss. Kuģa apkalpe to nedara un pilnīgi reāli var to nepamanīt.
Taču šādās situācijās ir obligāti jāvēršas Receptionā viņi pilnīgi noteikti atrisinātu radušos situāciju.
Tā ka nav ko vainot kuģa apkalpi un vispār uz Stokholmu jābrauc ar Romantiku, tas ir jaunāks un foršāks kuģis.

A AVATAR 12.09.2012

vairāk vaig ļaut braukt ar prāmi jauniešu grupām, tie ir tie, kas visu salauž un saplēš.
nav jau brīnums - Festivāls ir lētāks, tāpēc tur arī ir viss ir saplēsts, salauzts un sačurāts, saspermots
vispār vajadzētu pieņemt, ka tikai no 18g. var braukt,
un ja kajīte, kas saplēsts un atstāts nekārtībā tad 500ls sods.

cik esmu braukusi, norīta kāpjot nost un ejot gar vaļā atstātajām kajītēm - tāds bardaks, ka pilnīgi pretīgi būtu tajā kajītē braukt. arī pēc sakopšanas.