www.sudzibas.lv Tallink Krāpšanās

Tallink - Krāpšanās

Bija ļoti nelāgs gadijums pie ruletes kur spēles vadītāja acīs skatoties novāca likmi un neizmaksaja laimestu.Kad jautāju kur mans laimests tad viņa atbilbēja ka es nesot neko uzlicis uz lauciņ kurš izkrita.Jautāju lai aptur spēli,bet viņa izlikas nedzirdam.Pie galda spēlēja vel 4 cilvēki arī tie bija nesaprašanā,bet viņi runāka tikai kautkādā japāņu valodā un plivināja rokas.Starpcitu arī spēles vadītāja runāja tikai angliski un igauniski lai gan kugis gāja no latvijas.Aizgāju pie apsarga un jautāju lai paskatās kamerās kas ir virs galda,bet apsargs skaidroja ka tās kameras kas ir virs spēļu galdiem ir tikai spēļu organizatoru pārvaldībā unka viņš nekā tur nevar izdarīt.Teica ka varot rakstīt iesniegumu,bet nez vai būšot jēga.Es tomēr uzrakstīju un atstāju informācijā lai nodod vadībai.Pēc nepilniem diviem mēnešiem saņēmu atbildi.Viņi visu esot izmeklējuši un neko nau atklājuši,tā mani informēja.Ja man ir kādi pierādījumi tad es varot tos iesniegt viņiem un viņi to lietu izmeklēs velreiz.Mani patiesībā meintresē šie 20 eiro par kuriem mani piekrāpa,bet vienkārši šis faktors kad sīeviete skatās tev acīs un savā valodā tevi aplamā taipašā laikā labi apzinoties ka man ie taisnība.Kad pazvanīju uz kantori Rīgā un centos situāciju iskaidrot klientu apkalpošanas speciālistei Inesei Osei viņa teica ka ir veikta iekšējā izmeklēšana un nekas tāds nau bijis.Kad pateicu ka man ir 3 liecinieki kas man aiz muguras to redzēja un kad man ir viņu kontaktelefoni un adreses Inese man prasīja iesniegt iesniegumus no siem cilvēkien un tad viņi veiks atkārtotu izmeklēšanu.Bet kad es teicu kad varbūt man jāraksta iesniegums kautkur citur nevis Tallinkam jo man nav jāvada izmeklēšana dēļ 20 eiro viņa sāka smieties un novēlēja veiksmi.Rezultātā daru jums zināmu to ka esiet piesardzīgi uz kuga atpūšoties jo cilvēcīguma tur nav.

V