C CIA 03.10.2015

Я сама знаю, что не хорошии люди там работают!

D dikens 13.10.2015

Ti naverno dumala na Tallinas 83 !??

C CIA 24.10.2015

Да, Таллинас 83!

C CIA 18.12.2015

Daudzi jau te nekomentē viena iemesla dēļ, jo neko sakarīgu tāpat nevar pateikt, tikai apmelot, liekuļot un intrigot, kā to dara viens otrs vaininieks. Citreiz pateikšu, kuri tie ir!

K klоtija 18.12.2015

Ой, что-то у меня с головой не в порядке

C CIA 22.12.2015

tu krievu muļķi, vai kas tu tur plebej... esi, neuzdodies par mani! Atbildēsi par to !

D dikens 22.12.2015

Tu, kas uzdodas par Klotiju, neaiztiec manu draudzeni, es zinu, kas tu esi...

D dikens 19.02.2016

Vēl par prāta plebejiem jāpasaka! Es arī esmu nabags, kā visi pārsvarā Tallinas ielas kvartālā, bet es neesmu vismaz prāta nabags, kā tur daudziem iedzīvotājiem! Es nelienu citu dzīvēs un neinteresējos, kas-kur strādā un cik daudz strādā, utt. Man tas nav jāzin, bet viņiem nav kauna man aizrādīt uz bāzt savus lielos degunus, kur nevajag sakarā par darbu, kādi cilvēki!!! Arī tas krievu tautības cil. apmelo un visi viņam tic,un debīli palaiž apmelojumu pa visu kvartālu,riktīgi tirliņi!!! Nav izejas,pa purnu jau nedosi,tāpēc vismaz jāuzraksta.

D dikens 19.02.2016

Vēl par prāta plebejiem jāpasaka! Es arī esmu nabags,ka visi pārsvara Tallinas ielas kvartālā, bet es neesmu vismaz prāta nabags, ka tur daudzi iedzīvotāji.
Es nelienu citu dzīvēs un neinteresējos, kas-kur strādā un cik daudz strādā. Man tas nav jāzina un normāli neinteresē tas, bet viņiem nav kauna aizrādīt un bāzt savus lielos degunus, kur nevajag,sakarā ar darbu. Arī tas krievu tautības cilvēks apmelo, un visi, viņam-dzērājam tic, un ļauni palaiž šo apmelojumu pa visu kvartālu! Stipri ļauni,skaudīgi un negudri cilvēki te dzīvo. Viens no sliktākiem rajoniem Rīgā palicis,15 gadus atpakaļ tik traki nebija.

D dikens 13.03.2016

Atkal viens otrs saļašņa nepatikšanas vāra, speciāli nes no citas kāpņu telpas un atstāj citā kāpņu telpā, atkritumu maisiņus, bet nemet ārā atkritumu tvertnēs!
Es zinu, kas to dara, vēl paņemšos ar viņu, man vienalga viss, arī tas, ka to zinās citi iedzīvotāji, jo man ir vēzis!

D dikens 19.03.2016

Nu te gan kvartāls,klačojās uz nebēdu,apmelo,skatās ar buļļa acīm, it kā visiem būtu pārādā, seklums cilvēku ir vnk briesmīgs,pat veikalos to var sajust, un tie tizlie komentāri,tas ir vāks! Neturiet otru par muļķi,savadāk paši paliksiet muļķa lomā. Kolektīvā apziņa, ja par viņu valda dumji cilvēki ir ļoti bīstama,labāk pieturēties pie individuālas apziņas.

C CIA 23.05.2016

Joprojām salašņas un plebeji, aiz neattīstības, nodarbojas ar apmelošanu, intrigu vērpšanu, visu aizsāka kaut kāds dzērājs, kurš pats zaudējis darbu, iekšēji neapmierināts, pēc dabas iekšēji būdams ļauns. Lielais bezpajumtnieku aizstāvis, tad, kad tie, vāra nepatikšanas, piekauj līdz nāvei kādu no savējiem, tā ir bieži, dēļ krutkas, apzog dzīvokļus, pagrabus, piegāna kāpņu telpas, un vēl iekšēji būdami ļauni pilnīgi pret visiem, tādus dumji cilvēki vēl žēlo un aizstāv, cik tas ir vienkārši tādus pažēlot, aiz tā piesedzot savus netikumus! Cilvēku degradācija pēdējos gadus ir vienkārši pabriesmīga, aulēkšiem tas notiek, ka tikai kādu nolikt, apmelot, noskaust! Daudziem tak smagi dzīvojas šajā dzīvē, bet nē, meklēs kādu, kuram,it kā, pēc viņu maldīgajiem uzskatiem, iet labāk, lai tikai gānītu. Pēc tam paši sevi nodod, ar blisināšanos un acu bolīšanu, pat kājas ķeras uz līdzenas vietas, aiz debīlās ziņkārības un nenovīdības. Cilvēki paliek ..obnuti, tik tiešām.

D dikens 27.05.2016

Atbalstu savu paziņu no Čaka ielas. Es arī esmu bijis bezpajumtnieks kādreiz un zinu kas tur notiek, ir viņiem traka tā dzīve, diemžēl, bet vismaz sūdus es nevārīju, izķepurojos ārā no turienes. Tagad gan man ir vēl viens likteņa trieciens, vēzis, bet aizstāvēšu sētniekus, līdz nosprāgšu!!!

D dikens 05.07.2016

Profānisms jūtams uz katra soļa, cits nekas neinteresē, kā klačoties un apmelot, gļēvulisms izteikts. Labāk aprunājiet īsto vaininieku ar suni, kurš maz rādās, jo saprot savu vainu ! Par apmelošanu var arī tiesāties!

Inta